Telefon ZOOM

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2020-04-19 08:20:15
  • Data modyfikacji: 2022-10-08 18:08:31
Telefon ZOOM

Szukasz aktualnego telefonu ZOOM? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon ZOOM. Poprzez telefon ZOOM klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z konsultantami Centrum Obsługi Klienta i dopytać się wszystkich istotnych szczegółów. Dodatkowo pracownicy telefonu ZOOM odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących.

Czym jest ZOOM?

ZOOM jest to program, który został stworzony do wideokonferencji i opracowany przez firmę Zoom Technologies z siedzibą w San Jose. Podczas pandemii COVID-19 nastąpił znaczny wzrost wykorzystania Zooma i podobnych produktów do pracy zdalnej i edukacji na odległość oraz relacji społecznych online. W 2020 roku w ciągu zaledwie trzech pierwszych miesięcy z Zooma skorzystało więcej osób niż w całym 2019 roku. Zaprezentowane przez producenta Zooma dane za maj, czerwiec i lipiec 2020 roku wskazują na 350 proc. wzrost przychodów. Do dziś ZOOM jest bardzo często wykorzystywany program do różnego rodzaju wideokonferencji czy spotkań biznesowych na odległość.

Telefon ZOOM

Najczęściej wykorzystywanym przez klientów sposobem na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jest skorzystanie z aktualnego telefonu ZOOM. Za jego pomocą możliwe jest skontaktowanie się z pracownikami serwisu i otrzymanie wszelkich potrzebnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Dodatkowo pracownicy odpowiedzialni za obsługę telefonu ZOOM udzielą także odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zwracać się będą klienci firmy. Warto dodać, że aktualnie dostępny jest więcej niż jeden numer kontaktowy do firmy ZOOM. Warto więc zapoznać się z poniższą listą telefonów ZOOM i wybrać najbardziej odpowiedni kontakt dla siebie.

Telefon ZOOM: 502200721
Telefon ZOOM: 509809534
*Telefon ZOOM dostępny jest dla klientów jedynie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Kontakt ZOOM

Dodatkowo dla osób preferujący kontakt poprzez internet serwis ZOOM umożliwia wysyłanie wiadomości mailowych na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Na podane adresy skrzynki mailowej klienci mogą wysyłać wszelkiego rodzaju prośby, pytania czy też zażalenia. Ważne jest, aby w temacie wiadomości zawrzeć sprawę, z jaką klient pisze do konsultantów Centrum Obsługi Klienta ZOOM, a w treści samej wiadomości dokładnie ją opisać. Warto jest zawrzeć w niej jak najwięcej szczegółów, gdyż przyśpieszy to pracę pracownikom firmy. Na odpowiedź zwrotną klienci będą musieli poczekać maksymalnie do kilku najbliższych dni roboczych. W przypadkach, gdy sprawa, z jaką zmaga się klient, jest nagląca, warto skorzystać z najszybszej opcji na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta, jaką jest telefon ZOOM.

E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Strona internetowa ZOOM

Na oficjalnej stronie internetowej ZOOM klienci mają możliwość skorzystać z udostępnionej sekcji najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami ekspertów firmy. Bardzo często zdarza się, że sprawa, z jaką problem ma klient, została już wcześniej poruszona i wytłumaczona właśnie w sekcji FAQ. W przypadku braku odpowiedzi w danej kwestii warto zwrócić się o bezpośrednią pomoc do konsultantów firmy poprzez telefon ZOOM lub inną formę kontaktu.