Jeff Bezos kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-09-23 05:31:55
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 16:18:03
Jeff Bezos kontakt

Uzyskaj kontakt do Jeffa Bezosa. Skontaktuj się z przedsiębiorcą i prezesem wykonawczym Amazon. Sprawdź dane kontaktowe do Jeffa Bezosa.

Kim jest Jeff Bezos?

Jeff Bezos jest jednym z najbogatszych przedsiębiorców urodzony w Stanach Zjednoczonych. Obecnie w 2022 roku według magazynu Forbes’a jego majątek wynosi 152 miliarda dolarów amerykańskich netto. W 1994 roku założył portal internetowy Amazon.com, który pod jego zarządzaniem stał się jednym z najbardziej popularnych przedsiębiorstw handlowych. W 2021 roku Jeff Bezos zrezygnował ze stanowiska CEO Amazona, stając się prezesem wykonawczym. Posiada również przedsiębiorstwo zajmujące się przemysłem kosmicznym Blue Origin.

Kontakt Jeff Bezos

Zrozumiałym jest fakt, że mnóstwo osób chciałoby skontaktować się z Jeffem Bezosem, jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Bardzo popularną platformą stał się Twitter, na którym Jeff Bezos jest aktywny. Za pomocą tej platformy użytkownicy mają możliwość pisania wiadomości i oznaczenia konkretnej osoby na przykład Jeffa Bezosa. Nie ma jednak gwarancji, że osoba taka odpisze na wiadomość zainteresowanego.

Telefon Jeff Bezos

W przypadku kontaktu telefonicznego Jeff Bezos nie podał numeru dla zainteresowanych. Publicznie nie został podany telefon Jeffa Bezosa. Jeff Bezos telefon, a także inne wrażliwe dane kontaktowe nie są dostępne publicznie dla ludzi. Takie dane są wrażliwe, a szersze udostępnienie informacji takich jak telefon Jeff Bezos może skutkować nieprzerwanymi połączeniami, zatem tak znane osoby starają się trzymać je w tajemnicy.

E-mail Jeff Bezos

Co ciekawe szef Amazona posiada swój adres poczty elektronicznej, na który klienci mogą wysyłać swoje wiadomości w tym skargi, zażalenia i problemy. Ze względu na dużą rozpoznawalność takiej osoby na pewno otrzymuje mnóstwo wiadomości. Nie ma pewności na otrzymanie odpowiedzi na pytanie. W przypadku chęci wysłania wiadomości należy je kierować na adres e-mail Jeffa Bezosa. Jeff Bezos e-mail udostępnia dla wszystkich zainteresowanych i jest to adres: [email protected].

Telefon Amazon

Oczywiście istnieje możliwość kontaktu telefonicznego do firmy, której szefem jest Jeff Bezos. W przypadku chęci kontaktu telefonicznego można skorzystać z infolinii telefonicznej firmy Amazon.com. Zainteresowani mogą na niej uzyskać pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta Amazon. Należy dzwonić na telefon Amazon: 1 888 280 4331 lub na drugi telefon Amazon: 1 206 266 1000.