0

ADATA telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-01-16 10:14:03
  • Data modyfikacji: 2022-12-15 11:26:41
ADATA telefon

Sprawdź aktualny kontakt z ADATA dostępny na poniższej stronie internetowej. Poprzez telefon ADATA możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami firmy. Telefon ADATA pozwoli uzyskać aktualne informacje na temat oferty firmy.

Telefon ADATA

Jednym z najszybszych możliwych sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z udostępnionego poniżej telefonu ADATA. Za jego pomocą klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami ADATA. Dzięki temu osoby zainteresowane mogą zdobyć cenne informacje dotyczące aktualnej oferty firmy, a także otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości bezpośrednio od ekspertów ADATA odpowiedzialnych za obsługę telefonu ADATA. Niestety, ale na poniższej stronie internetowej nie zostały udostępnione godziny funkcjonowania poniższego numeru. Z tego też względu przed bezpośrednim kontaktem klienci we własnym zakresie powinni dowiedzieć się, kiedy telefon ADATA jest dostępny.

Telefon ADATA: +886-2-8228-0886

ADATA kontakt

Drugą z opcji na kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu klienci potrzebujący pomocy mogą korespondować poprzez internet i wiadomości mailowe z pracownikami Biura Obsługi Klienta ADATA. Należy pamiętać, żeby w temacie takiej wiadomości zawrzeć problem, z jakim klient zwraca się do konsultantów ADATA, a w treści wiadomości dokładnie go opisać. Zawarcie jak największej ilości przydatnych informacji pozwoli ekspertom ADATA na szybsze znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta przez pracowników Biura Obsługi Klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail ADATA: adata(at)adata.com

Bardziej tradycyjną opcją jest skorzystanie z formy wysłania korespondencji listowej na podany poniżej adres korespondencyjny. Warto jednak zaznaczyć, że przy tej metodzie klient na odpowiedź będzie czekał znacznie dłużej niż w innych metodach. Jeśli więc sprawa jest nagląca warto skorzystać z telefonu ADATA.

Adres korespondencyjny ADATA: 
ADATA Technology Co., Ltd.
2F., No.258, Liancheng Rd., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan (R.O.C.)

Strona internetowa ADATA

Ostatnią możliwą opcją na kontakt z firmą jest skorzystanie z udostępnionego na stronie internetowej systemu obsługi klienta. Klient bezpośrednio może otrzymać niezbędne informacje od pracowników ADATA. Dodatkowo udostępniona została również sekcja najczęściej zadawanych przez klientów pytań. Dobrze jest więc przed bezpośrednim kontaktem z firmą ADATA, sprawdzić, czy problem klienta nie został już rozwiązany w sekcji FAQ.