0

Krups Telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-06-25 09:35:18
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 14:59:26
Krups Telefon

Kontakt do Krups możliwy za pomocą udostępnionego telefonu na stronie internetowej. Zadzwoń na telefon Krups do sklepu online w celu uzyskania informacji o sprzedawanych produktach. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Krups.

Co to jest Krups?

Krups to niemiecka firma zajmująca się produkcją drobnego sprzętu AGD. Automatyczny ekspres do kawy to specjalność marki Krups. Na stronie internetowej istnieje możliwość zamówienia interesującego klienta ekspresu. Zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin, a koszt dostawy jest darmowy.

Kontakt Krups

Do Krups klienci mają możliwość kontaktu na wiele różnych sposobów. Przed skontaktowaniem się z konsultantami Biura Obsługi Klienta warto skorzystać z przygotowanej listy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Jeśli nie ma tam interesującej odpowiedzi, można skontaktować się z konsultantami na kilka sposobów. Na stronie internetowej Krups istnieje możliwość rozpoczęcia czatu online z konsultantami Krups. W prawym dolnym rogu należy nacisnąć na przycisk, dzięki któremu zostanie rozpoczęty czat online. Możliwe jest wysłanie wypełnionego formularza kontaktowego znajdującego się pod odpowiednią zakładką na witrynie. Pytania można zadawać w sprawie produktów, aplikacji, zamówień lub innych. W każdym z tych przypadków wzór formularza wygląda nieco inaczej i wymaga podania nieco innych danych. Po wysłaniu wiadomości trafiają one do konsultantów z Biura Obsługi Klienta.

Telefon Krups

Formularz kontaktowy oraz czat na żywo to nie jedyne opcje kontaktu z Krups. Dla osób preferujących kontakt telefoniczny został udostępniony telefon Krups. Połączenia na telefon Krups odbierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Krups telefon do kontaktu podał na stronie internetowej i jest to: 801 300 420, natomiast w przypadku, w którym telefon nie odpowiada można skorzystać z drugiego telefonu Krups: 22 1168654. W innych godzinach warto skorzystać z innych form kontaktu takich jak na przykład formularz kontaktowy.

Sklep Krups

Firma Krups posiada osobną stronę internetową, na której prowadzi sprzedaż online swoich produktów. Istnieje możliwość kontaktu w sprawie sprzedawanych ekspresów do kawy, zamówień, dostaw. Można skorzystać z infolinii telefonicznej do Biura Obsługi Klienta sklepu internetowego. Telefon Krups do kontaktu ze sklepem to: +48 539 670 220. Połączenia odbierane są przez konsultantów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W innych godzinach warto skorzystać z adresu e-mail Krups: [email protected].