0

Dealz telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-04-15 10:53:57
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 12:05:59
Dealz telefon

Numer telefonu do Dealz. Skontaktuj się z konsultantami firmy Dealz. Poznaj aktualne dane kontaktowe do sieci sklepów Dealz.

Kontakt Dealz

Dealz jest siecią sklepów należącą do Pepco Group. W Polsce jest już ponad 100 otwartych placówek. W asortymencie sklepów znaleźć można produkty spożywcze, drogeryjne, zabawki, produkty do wyposażenia wnętrz. Dealz umożliwia swoim klientom wysłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Wystarczy podać imię, adres e-mail oraz napisać treść wiadomości. Z formularza można korzystać w przypadku chęci wysłania swojej opinii, zadania pytania lub na przykład wysłania pomysłów i sugestii.

Telefon Dealz

Skontaktuj się za pomocą telefon Dealz. Firma Dealz zapewnia kontakt poprzez formularz kontaktowy lub adres e-mail widniejący na ich stronie internetowej. Dealz telefon niestety nie podało dla klientów sklepu. Wiele osób szuka numeru telefonu do Dealz. Niestety numer telefonu jest niedostępny. W przypadku kontaktu z firmą zaleca się ze skorzystania z innych form kontaktu. Gdy telefon Dealz zostanie podany na stronie, zostanie on zaktualizowany.

E-mail Dealz

Niestety firma nie udostępnia telefonu do Dealz. W przypadku chęci kontaktu w inny sposób niż z wykorzystaniem formularza kontaktowego nie ma możliwości zadzwonienia na telefon Dealz. Jednak sieć udostępniła na swojej stronie internetowej adres poczty elektronicznej. Można tam kierować wszelkie pytania, między innymi takie jak były możliwe w formularzu kontaktowym. Adres do wysyłania zapytań odnośnie sklepu i produktów to: [email protected]. Wystarczy wysłać wiadomość e-mail na podany adres, a odpowiedź zostanie napisana i wysłana przez odpowiednią osobę zajmującą się kontaktem z klientem.

Sklepy Dealz

Dealz to olbrzymia sieć sklepów, która posiada ich w Polsce ponad 100. Na stronie internetowej firmy w odpowiedniej zakładce można znaleźć mapkę z listą wszystkich sklepów znajdujących się w Polsce. Po wybraniu odpowiedniej placówki można zobaczyć wszystkie dostępne dane adresowe i godziny otwarcia sklepów. Niestety nie istnieją udostępnione dane kontaktowe do sklepów. Nie istnieją dane poczty elektronicznej oraz numery telefonów do poszczególnych placówek z osobna. Konieczne jest skorzystanie z dostępnych form przekazu.