0

Bolt Lublin telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-01-20 08:54:31
  • Data modyfikacji: 2022-12-16 14:17:28
Bolt Lublin telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na skontaktowanie się z Bolt Lublin? Sprawdź więc poniższą stronę internetową. Umieszczone zostały tu różne formy kontaktu między innymi telefon Bolt Lublin. Telefon Bolt Lublin to źródło cennych informacji. Skorzystaj z telefonu Bolt Lublin!

Bolt Lublin kontakt

Klienci z firmą Bolt Lublin mogą skontaktować się także na inne możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. Pierwszy z podanych adresów mailowych przeznaczony jest w sprawach wymagających pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Lublin, natomiast drugi adres podany został dla wszystkich chętnych osób, które chciałyby zostać przewoźnikiem w firmie Bolt Lublin. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta Bolt Lublin, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych.

E-mail Bolt Lublin: [email protected] 
E-mail Bolt Lublin w sprawach pracy: [email protected]

Telefon Bolt Lublin

Innym ze sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Lublin. Jest to dla klientów możliwość zdobycia potrzebnych danych oraz informacji dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem Bolt Białystok. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Lublin udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Lublin dostępny jest wyłącznie w sprawach dotyczących hulajnóg producenta. W przypadkach chęci skontaktowania się z kierowcą Bolt Lublin klienci mogą skontaktować się bezpośrednio pod numerem przewoźnika.

Telefon Bolt Lublin: +48 22 307 83 67