0

Apple Music telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-12-27 23:54:33
  • Data modyfikacji: 2022-08-03 14:50:10
Apple Music telefon

Aktualne dane kontaktowe do Apple Music. Telefon Apple Music dla klientów serwisu strumieniowego. Uzyskaj pomoc od konsultantów Apple Music.

Co to Apple Music

Apple Music jest serwisem streamingowym muzyki, stworzonym przez firmę Apple i posiada miliony utworów na platformie. Powstał on w 2015 roku i oferuje mnóstwo, utworów, playlist i albumów dostępnych bez żadnych reklam po wykupieniu planu. Plany zaczynają się od 11,99 zł na miesiąc. Apple Music działa na wszystkich urządzeniach i jest możliwe słuchanie muzyki na takich urządzeniach jak iPhone, Mac, PC, Android, Smart TV, Konsole i więcej.

Kontakt Apple Music

Do Apple Music nie został udostępniony formularz kontaktowy. Na stronie internetowej serwisu strumieniowego nie ma możliwości wysłania zapytania w sprawie Apple Music. W przypadku problemów istnieje za to możliwość skontaktowania się z konsultantem przez rozmowę telefoniczną. Na stronie supportu Apple początkowo wybiera się produkt, do którego klient ma pytanie. Może to być urządzenie, ale także aplikacja (w tym Apple Music). Po jej wybraniu pokazuje się szereg artykułów, które mogą służyć pomocą w rozwiązywaniu powstałego problemu. Jednak jeśli w artykułach brak jest odpowiedzi na nurtujące klienta pytanie, możliwy jest kontakt telefoniczny. Wystarczy nacisnąć wyświetlone okienko do kontaktu z konsultantem. W przypadku kontaktu z wykorzystaniem poczty elektronicznej nie ma takiej możliwości. Apple nie udostępniło dla klientów e-mail do kontaktu.

Telefon Apple Music

Apple Music telefon nie udostępniło do bezpośredniego kontaktu. Jako że Apple Music jest usługą stworzoną przez firmę Apple, kontakt możliwy jest z wykorzystaniem danych kontaktowych firmy Apple. Do Apple Music istnieje możliwość kontaktu za pomocą numeru telefonu. Telefon Apple Music to: 800 702 322. Dzwoniąc na podany numer, możliwe jest złożenie zamówienia telefonicznego produktów Apple. Telefon Apple działa jak infolinia telefoniczna dla klientów, a połączenia odbierane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Konsultanci Apple odpowiadają na wszelakie pytania związane z zamówieniami w sklepie internetowym Apple Store.