0

Tinder telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-10-26 03:08:11
  • Data modyfikacji: 2022-09-28 14:22:51
Tinder telefon

Tinder telefon - skontaktuj się w sprawie pomocy technicznej z portalem randkowym. Zapytaj o współprace oraz sprzedaż reklam. Sprawdź aktualne dane

Tinder kontakt

Tinder jest portalem społecznościowym, dla osób szukających swojej drugiej połówki. W przypadku problemu z logowaniem lub działaniem aplikacji możliwy jest kontakt Tinder zarówno telefoniczny, jak i mailowy. Dodatkowo odwiedzając oficjalną stronę można zgłosić ewentualne błędy w działaniu aplikacji poprzez formularz kontaktowy. Tinder telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta.

Tinder telefon

Tinder telefon udostępnia na swojej oficjalnej stronie w celu udzielania wszelakich informacji na tematy związane ze świadczeniem usług. Dodatkowo dzwoniąc do biura obsługi klienta możliwe jest zgłoszenie ewentualnych problemów z działaniem samego portalu czy aplikacji. Takie zgłoszenie zostanie na pewno szybciej rozpatrzone aniżeli wysyłając wiadomość e-mail Tinder.

Tinder telefon 214-853-4309

Tinder adres e-mail

Aby zgłosić naruszenie zasad lub błędy aplikacji, można skontaktować się z drogą mailową dzięki udostępnionemu przez Tinder e-mail. Zgłoszenie rozpatrywane są na bieżąco, tak więc na odpowiedź nie powinno się czekać zbyt długo. Dodatkowo, zamiast wysyłać wiadomość na adres e-mail Tinder, możliwe jest zgłoszenie problemów poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na oficjalnej stronie. Wysyłając wiadomość e-mail można również zapytać o reklamę, media społecznościowe czy współprace.

Tinder adres e-mail wsparcie [email protected]
Tinder e-mail współpraca [email protected]
Tinder e-mail media [email protected]
Tinder e-mail sprzedaż reklam [email protected]

Tinder dane kontaktowe

Tinder dane kontaktowe oraz wszystkie szczegółowe informacje na temat firmy udostępnia na swojej oficjalnej stronie.