0

Bolt Zielona Góra Telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-06-19 03:35:12
  • Data modyfikacji: 2022-12-20 13:52:08
Bolt Zielona Góra Telefon

Szukasz sposobu na skontaktowanie się z Bolt Zielona Góra? Na poniższej stronie internetowej umieszczone zostały aktualne metody kontaktu z Bolt Zielona Góra. Telefon Bolt Zielona Góra umożliwia klientom otrzymanie cennych i istotnych informacji.

Telefon Bolt Zielona Góra

Sposobem na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Zielona Góra. Dzięki temu klienci mogą zdobyć potrzebne dane oraz informacje dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem firmy Bolt Zielona Góra. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Zielona Góra udzielą także wszystkich niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Zielona Góra dostępny jest tylko i wyłącznie w sprawach, które bezpośrednio dotyczą hulajnóg Bolt. W przypadkach chęci skontaktowania się z kierowcą Bolt Zielona Góra klienci mogą skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem, który odpowiedzialny był za konkretny przewóz. Niestety godziny funkcjonowania telefonu Bolt Zielona Góra nie zostały udostępnione na poniższej stronie internetowej. Z tego względu przed kontaktem z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Bolt Zielona Góra, warto we własnym zakresie znaleźć godziny aktywności telefonu Bolt Zielona Góra.

Telefon Bolt Zielona Góra: +48 22 307 83 67

Kontakt Bolt Zielona Góra

Klienci z firmą Bolt Zielona Góra mogą skontaktować się także na inne możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej dzięki aplikacji mobilnej Bolt Zielona Góra. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Dzięki temu znacząco uprości to znalezienie odpowiedniego rozwiązania na problem klienta. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Zielona Góra należy poczekać do kilku dni roboczych.

E-mail Bolt Zielona Góra: [email protected]
E-mail Bolt Zielona Góra w sprawach pracy: [email protected]