ASARI telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-07-21 06:03:45
  • Data modyfikacji: 2022-11-26 15:00:56
ASARI telefon

Skorzystaj z umieszczonych sposobów na kontakt z firmą. Konsultanci dostępni pod telefonem ASARI odpowiedzą na wszystkie pytania kontaktujących się klientów. Wypróbuj już dziś dostępne sposoby na kontakt z ASARI!

ASARI telefon

Sposobem na bezpośredni kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest wybór dostępnego na stronie telefonu ASARI. Daje to klientom możliwość na rozmowę z pracownikami firmy i uzyskanie informacji o aktualnych ofertach. Dodatkowo także konsultanci obsługujący telefon ASARI potrafią udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Dodatkowo telefon ASARI dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach oraz dniach. Nie zostały one jednak umieszczone na poniższej stronie. Klienci chcący skontaktować się z firmą za pośrednictwem telefonu ASARI muszą poszukać godzin funkcjonowania poniższego numeru we własnym zakresie.

Telefon ASARI: 22 830 72 40

Kontakt ASARI

W celach kontaktu z firmą ASARI klienci mogą także skorzystać z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu istnieje możliwość korespondencji z konsultantami Biura Obsługi Klienta firmy. W tytule wiadomości należy umieścić powód, z jakim klient zwraca się do firmy ASARI, a w treści dokładnie opisać powód. Podanie jak największej ilości przydatnych informacji z pewnością przyśpieszy i uprości czas na znalezienie odpowiedniego rozwiązania problemu klienta. Na wiadomość zwrotną będzie trzeba poczekać do kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail ASARI: [email protected]

Bardziej klasyczną opcją na kontakt z firmą jest wysłanie listownej korespondencji na podany poniżej adres korespondencyjny ASARI. Tak jak w przypadku wiadomości wysłanych przy pomocy wiadomości mailowej, tak i w tym przypadku klient zobowiązany jest, aby w swojej korespondencji ujął zarówno temat wiadomości, jak i dokładnie opisał powód zgłoszenia. Warto jednak dodać, że wybierając tę opcję na kontakt z firmą klient na odpowiedź będzie musiał poczekać znacznie dłuższy okres czasu. Jeśli sprawa klienta jest nagląca warto skorzystać z dostępnego telefonu ASARI.

Adres korespondencyjny ASARI: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa