0

Carlo Gotti telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-03-21 15:54:53
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 12:53:27
Carlo Gotti telefon

Telefon kontaktowy Carlo Gotti. Dane kontaktowe na stronie infolinii Carlo Gotti. Numer telefonu podany na stronie infolinii.

Carlo Gotti kontakt

Carlo Gotti jest polską marką oferującą szeroki wybór odzieży męskiej, obuwia i akcesoriów. W swoich kolekcjach posiada zarówno klasyczne wzory jak i modele zaprojektowane w oparciu o najnowsze światowe trendy. Bogaty asortyment odpowiada na wszystkie potrzeby klienta, pozwalając na skompletowanie całej stylizacji zarówno na co dzień, jak i od święta. Kontakt ze sklepem jest możliwy za pomocą telefonu oraz elektronicznej poczty internetowej. Kontakt mailowy jest możliwy dla każdego klienta Carlo Gotti stałego jak i zainteresowanego ofertą Carlo Gotti. Adres elektronicznej poczty internetowej [email protected], jest przekierowywany bezpośrednio do Biuro Obsługi Klienta, które odpowie na każde pytanie nurtujące klienta. Carlo Gotti posiada swoje placówki stacjonarne, w którym również  może zostać udzielona odpowiedź na zapytania klienta.

Adres: Al. W. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów

Infolinia Carlo Gotti

Dzięki infolinii Carlo Gotti możliwy jest kontakt telefoniczny z Biuro Obsługi Klienta na podany numer (48) 660 528 443, który jest dostępny na stronie infolinii Carlo Gotti. Infolinia pod wybranym numerem telefonu obsługiwana jest przez konsultantów w godzinach otwarcia sklepu, który jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00. Najszybszą dostępną formą kontaktu jest połączenie się z infolinią Carlo Gotti poprzez kontakt telefoniczny.

Carlo Gotti telefon (48) 660 528 443