Audioteka telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-12-21 04:50:29
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 10:52:43
Audioteka telefon

Aktualne dane kontaktowe do serwisu Audioteka dla zainteresowanych. Skorzystaj z telefonu Audioteka do kontaktu z konsultantem. Biuro Obsługi Klienta Audioteka dostępne w odpowiednich godzinach dla klientów.

Audioteka

Audioteka to serwis posiadający w swoim asortymencie obszerną ilość audiobooków. Możliwe jest wykupienie w serwisie Audioteka abonament dający dostęp do audiobooków serwisu. Audioteka cennik znajduje się na ich stronie internetowej. Oprócz tego istnieje możliwość zakupu pojedynczego audiobooka, po darmowym wysłuchaniu jego początku. Istnieją różne drogi kontaktu z Audioteka. Do wyboru klient ma możliwość skontaktowania się za pomocą adresu poczty elektronicznej lub telefonu. Na stronie internetowej Audioteka znajduje się zbiór najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi do nich. W przypadku posiadania pytań warto najpierw skorzystać z tej listy w celu znalezienia interesującego zagadnienia. Jeśli brak jest tam odpowiedzi na pytanie, wtedy należy skontaktować się z konsultantem za pomocą jednego z dostępnych form kontaktu.

Kontakt Audioteka

Do dyspozycji osób zainteresowanych został udostępniony adres poczty elektronicznej, na którą można kierować pytania odnośnie serwisu. Adres e-mail, na który należy kierować wiadomości to: [email protected]. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta dostępni są w odpowiednich godzinach pracy. Odpowiedzi są czytane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W tych godzinach należy spodziewać się odpowiedzi wysłanych przez zespół do komunikacji z klientem. Adres e-mail jest bardzo łatwą i szybką formą kontaktu. Klient po wysłaniu tam zapytania ma pewność, że wiadomość dotrze do odpowiednich osób, które zapewnią mu odpowiednią pomoc. Jest to również dobra forma kontaktu w przypadku gdy telefon Audioteka jest niedostępny.

Telefon Audioteka

Skorzystaj z kontaktu do Biura Obsługi Klienta Audioteka. Na stronie internetowej Audioteka telefon udostępniło dla klientów obok adresu e-mail. W przypadku chęci kontaktu bezpośredniego z konsultantem możliwe jest wykonanie połączenia na telefon Audioteka. Telefony odbierane są w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00. Telefon Audioteka do kontaktu z konsultantem to: +48 22 255 21 30. W przypadku telefon Audioteka to wygodna i szybka forma kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.