Fundacja Polsat telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-07-01 01:19:09
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 14:30:01
Fundacja Polsat telefon

Fundacja Polsat Telefon Kontaktowy - Dane adresowe, e-mail, numer telefonu do Fundacji Polsat. W celu uzyskania wsparcia skontaktuj się z Fundacją.

Fundacja Polsat Kontakt

Fundacja Polsat jest polską fundacją pomagającą chorym, młodym pacjentom. Wspiera ona finansowo szpitale i ośrodki medyczne w całej Polsce. Środki na prowadzenie działalności pochodzą z kampanii telewizyjnych takich jak „Jesteśmy dla Dzieci”, 1% podatku, Dzień Dziecka, czy Mikołajkowy Blok Reklamowy. Firma korzysta ze wsparcia poprzez darowizny czy dotacje.

Osoby chętne wesprzeć mogą wpłacić pieniądze za pośrednictwem PayU, PayPal, SMS, przelew czy przekazać 1% podatku Fundacja Polsat. By być na bieżąco, można zapisać się do newslettera.

Kontakt z fundacją można uzyskać poprzez udostępniony telefon Fundacja Polsat, obsługiwany przez biuro obsługi klienta. Kolejnym sposobem na nawiązanie kontaktu z fundacją jest adres e-mail Fundacji Polsat lub media społecznościowe, na których znajduje się  Fundacja.

Fundacja Polsat telefon

Kontakt z fundacją można uzyskać poprzez udostępniony Fundacja Polsat telefon kontaktowy znajdujący się na oficjalnej stronie. Telefon Fundacji obsługiwany jest przez biuro obsługi klienta, a godziny pracy są odgórnie ustalone. W celu nawiązania rozmowy telefonicznej wystarczy zadzwonić pod wskazany poniżej numer telefonu.

Telefon Fundacja Polsat

+48 (22) 514 55 55

Kontakt wiadomość e-mail

W przypadku pytań wymagających szczegółowego rozeznania sprawy, Fundacja Polsat udostępniła adres e-mail do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną.

Adres e-mail Fundacja Polsat:

[email protected]

Media społecznościowe, na których można znaleźć Fundacje to Facebook i Instagram. Można poprzez nie wysyłać wiadomość, jednak nie daje to gwarancji otrzymania odpowiedzi.

Dane kontaktowe fundacji

Siedziba Fundacji Polsat znajduję się pod poniższym adresem:

ul. Ostrobramska 77, 04-175 Warszawa