Telefon TikTok

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-07-12 05:23:32
  • Data modyfikacji: 2022-08-24 12:16:36
Telefon TikTok

Możliwy kontakt poprzez telefon TikTok. Wszystkie problemy możliwe do rozwiązania poprzez aplikację TikTok. Support w aplikacji TikTok.

Kontakt z aplikacją TikTok

Twórcy aplikacji TikTok stworzyli dla wszystkich użytkowników Centrum Pomocy, dzięki któremu możliwe jest znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące aplikacji, awarii i błędów oraz jak je rozwiązać. Są tam także dostępne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania takie jak zakładanie konta na TikTok, a poza tym możliwe jest dowiedzenie się wszystkich informacji o obejrzanych Tiktokach. Na TikTok można także znaleźć wiele ciekawych kont oraz twórców internetowych takich jak Charli Damelio, ekipa tiktok i wiele innych. W razie potrzeby zgłoszenia problemu najlepszym sposobem jest skontaktowanie się z TikTok poprzez wypełnienie formularza kontaktowego w aplikacji.

Telefon TikTok

Niestety numer telefonu TikTok nie jest nigdzie udostępniony publicznie. Głównym powodem takiej decyzji jest zapewne fakt, iż obsługa klienta TikTok odbywa się przy pomocy aplikacji online. Jedynym źródłem skontaktowania się z TikTok pozostaje więc dostępny w aplikacji formularz kontaktowy, który należy uzupełnić odpowiednimi danymi oraz wysłać do Supportu.