0

Polar telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-09-17 04:13:48
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 11:32:58
Polar telefon

Infolinia telefoniczna Polar dla klientów. Aktualny numer telefonu do konsultantów Polar. Skontaktuj się telefonicznie z Polar dzięki numerowi na stronie.

Polar kontakt

Gdy wystąpi potrzeba na kontakt Polar, można skorzystać z telefonu Polar lub ze sposobów pozwalających na kontakt Polar online. Polar kontakt realizuje między innymi poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Jednak aby konsultanci z Biura Obsługi Klienta mogli udzielić potrzebnej pomocy, wymagane jest wypełnienie arkusza wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi, specyfikacją techniczną urządzenia, którego dotyczy problem oraz wiadomością do pracowników. Konsultanci Biura Obsługi klienta starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko jak jest to tylko możliwe.

Kontakt Polar jest również możliwy poprzez bezpośrednio wysyłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej odpowiedniego działu Biura Obsługi Klienta. Gdy pytanie dotyczy złożonego zamówienia, należy je kierować na adres e-mail [email protected]. Wszelkie zapytania o produkty, które są oferowane przez firmę Polar, należy wysyłać na adres poczty elektronicznej [email protected]. Gdy chce się uzyskać pomoc techniczną dotyczącą sprzętu Polar, należy odpowiednio opisać występujący problem oraz przesłać wiadomość na skrzynkę elektroniczną o adresie [email protected].

Adres: ul. św. Gertrudy 8/2, 31-046 Kraków

E-mail (ds. zamówień): [email protected]
E-mail (ds. produktów): [email protected]
E-mail (pomoc techniczna): [email protected]

Telefon Polar

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów warto jest zadzwonić pod numer kontaktowy prowadzący na telefon Polar. Podczas rozmowy z konsultantem Biura Obsługi Klienta poprzez telefon Polar można uzyskać profesjonalną pomoc techniczną ekspertów sprzętu Polar. Telefon Polar działa pod numerem kontaktowym +48 12 333 78 20. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefon Polar nie działa całodobowo. Telefon Polar jest obsługiwany przez konsultantów Biura Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00.

Telefon: +48 12 333 78 20