0

Telefon Shell

  • Kategoria: stacje paliw

  • Data publikacji: 2018-08-03 22:58:53
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 22:24:04
Telefon Shell

Sprawdź aktualny telefon Shell, który umieszczony został na poniższej stronie internetowej. Dzięki telefonowi Shell możliwe jest otrzymanie wszelkich informacji. Rozmowa z konsultantem dostępna jest pod telefonem Shell. Skorzystaj z telefonu Shell już dziś!

Co to jest Shell?

Shell jest to brytyjski koncern petrochemiczny, którego głównym celem jest zajęcie wydobyciem gazu ziemnego oraz ropy naftowej, a także ich przesyłem, przetwórstwem dystrybucją oraz sprzedażą. Firma Shell powstała w 1907 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Londynie. Do dziś dnia jest jedną ze światowych potęg w dziedzinie dystrybucji ropy oraz gazu ziemnego.

Telefon Shell

Firma Shell daje swoim zainteresowanym klientom możliwość skontaktowania się z konsultantem Biura Obsługi Klienta na kilka sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie telefonu Shell. Konsultanci Biura Obsługi Klienta z pewnością udzielą klientom wszelkich możliwych informacji jak i również odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości związane z działaniem i usługami, jakie oferuje firma Shell. Warto jest dodać, że telefon Shell jest podany w kilku możliwych wariantach. Każdy z nich został jednak krótko opisany, dzięki czemu wszyscy klienci znajdą bez problemu odpowiedni numer. Dodatkowo telefon Shell dla klientów dostępny jest wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 18:00 bądź też  w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Koszt połączenia ustalany jest według taryfy operatora.

Kontakt Shell

Kontakt z firmą Shell możliwy jest także na kilka innych sposobów. Możliwe jest skorzystanie z podanego poniżej adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę mailową klienci mogą nadsyłać wiadomości, podając w nich powód, w jakim chcą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Z pewnością konsultanci odeślą wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Skontaktować się z firmą można także dzięki dostępnemu na oficjalnej stronie internetowej Shell formularzowi kontaktowemu. Przed wysłaniem formularz ten należy udostępnić odpowiednimi danymi klienta, wybierając oraz opisując powód, z jakim klient pisze do Biura Obsługi Firmy. Warto jest więc bezpośrednio skontaktować się z firmą Shell dzięki podanym sposobom. Z pewnością każdy klient znajdzie najlepszą opcję na kontakt dla siebie.

Telefon Shell

Telefon: 801 44 00 88
*Telefon Shell dostępny jest w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 18:00
E-mail: [email protected]

Telefon Biura Obsługi Klienta indywidualnego

Telefon: 800 080 014
*Telefon Shell dostępny jest w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00
Fax: + 48 22 397 08 67