0

Ochnik telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-17 22:44:52
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 15:31:09
Ochnik telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Ochnik. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Ochnik. Dane kontaktowe do Ochnik podane na stronie infolinii.

Ochnik kontakt

Marka OCHNIK gości na polskim rynku od przełomowego roku 1989. 30-letnia historia bierze swój początek od skromnego pragnienia posiadania skórzanej kurtki, które z czasem przerodziło się w wielkie marzenie o rodzinnym przedsiębiorstwie zdobywającym uznanie dzięki wyrobom najwyższej jakości. Obecnie OCHNIK to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferujących galanterię i odzież skórzaną. Najnowszą propozycją jest kolekcja tekstylna obejmująca nie tylko okrycia wierzchnie, ale także szeroki wachlarz odzieży lekkiej. W ofercie OCHNIK posiada również nowoczesne walizki oraz akcesoria podróżne. Produkty OCHNIK wyróżniają się doskonałą jakością, niepowtarzalnym wzornictwem oraz perfekcyjnym wykończeniem. Celem działalności jest nie tylko budowanie silnej i rozpoznawalnej polskiej marki, ale też tworzenie kultury organizacyjnej opartej na wzajemnym szacunku, uczciwości i zaufaniu. Sklep internetowy OCHNIK dedykowany jest wszystkim Klientom, którzy chcą mieć dostęp do pełnej oferty produktów OCHNIK bez konieczności opuszczania domu czy biura i odwiedzania centrum handlowego. Sklep internetowy OCHNIK prowadzony jest przez firmę OCHNIK S.A. z siedzibą w Garwolinie, przy ul. Stacyjnej 8B.

Chcąc skontaktować się online z OCHNIK, dostępne są różne adresy elektronicznej poczty internetowej w zależności od kategorii zapytania. W celu skontaktowania się z Biuro Obsługi Klienta wystarczy wysłać zapytanie na podany adres e-mail [email protected]. W przypadku zapytania związanego ze sklepem internetowym OCHNIK dostępny jest adres mailowy [email protected]. Klienci zainteresowani kontaktem bezpośrednio z sekretariatem mają również taką możliwość pod adresem [email protected]. Warto pamiętać, że sekretariat jest dostępny tylko w wyznaczonych godzinach pracy od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00.

OCHNIK telefon +48 25 748 43 10

Dostępna jest również linia telefoniczna OCHNIK. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu OCHNIK +48 25 748 43 10. Konsultanci odbierają przychodzące połączenia telefoniczne tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 8:00 – 18:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają połączeń telefonicznych. Dodatkowo został udostępniony numer telefonu do sekretariatu. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu 25 684 31 85 czynny w godzinach pracy sekretariatu.