Binance telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-04-14 23:49:23
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 14:53:01
Binance telefon

Aktualny kontakt do największej giełdy kryptowalut Binance. Kontakt do giełdy Binance możliwy na kilka sposobów. Sprawdź dane kontaktowe do Binance, które zostały podane na stronie internetowej.

Co to jest Binance?

Binance jest jedną z większych giełd kryptowalut dostępnych na rynku, założona w roku 2017. Według danych z 2021 roku Binance posiadało największy wolumen obrotu. Osoby zainteresowane zakupem kryptowalut mają taką możliwość na Binance. Obecnie najpopularniejszymi i najdroższymi kryptowalutami są Bitcoin oraz Ethereum, które można zakupić oraz sprawdzić dokładne wykresy cen w ostatnich dniach, miesiącach czy latach. Binance posiada również swój własny Binance Coin BNB. Na Binance klienci mają możliwość posiadania własnego bezpiecznego portfela, na którym mogą przechowywać wszystkie swoje kryptowaluty. Nowością na stronie są NFT, które można przeglądać i nabyć. Aby rozpocząć handlowanie kryptowalutami, należy założyć konto, a następnie przejść weryfikację konieczną do aktywowania konta.

Kontakt Binance

Do giełdy kryptowalut Binance klienci mogą się skontaktować na kilka sposobów. Na stronie internetowej znajduje się udostępniona bardzo duża pula odpowiedzi przygotowanych przez konsultantów Binance na najczęściej zadawane pytania od klientów. Temat kryptowalut jest bardzo obszerny, a baza zawiera bardzo dużo zagadnień, dlatego istnieje duża szansa znalezienia interesującego zagadnienia.

Jeśli jednak problem wciąż będzie wymagał wyjaśnienia lub pomocy ze strony konsultantów, można skorzystać z dostępnej formy elektronicznej. Binance posiada swój formularz kontaktowy udostępniony na stronie, ale służy on jedynie do przesyłania opinii oraz sugestii. Istnieje również specjalny czat online w prawym dolnym rogu na stronie internetowej. Znajduje się tam ikonka, która po naciśnięciu uruchamia czat online Binance. Aby z niego skorzystać, należy się zalogować lub jeśli pytający nie posiada konta, wystarczy podać adres e-mail. Po podaniu niezbędnych danych wystarczy przejść przez bardzo prosty konfigurator pytania. Czat z Binance możliwy jest przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Telefon Binance

Jeśli klient chciałby się skontaktować telefonicznie z Centrum Klienta Binance niestety nie ma takiej możliwości. Telefon Binance nie został udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej. Jeśli giełda poda na swojej stronie telefon Binance, zostanie to zaktualizowane tak szybko jak to możliwe. Na obecną chwilę telefon Binance nie istnieje, a klienci muszą zadowolić się innymi dostępnymi formami kontaktu.

E-mail Binance

W przypadku kontaktu za pomocą adresu poczty elektronicznej nie ma dobrych wiadomości. Giełda kryptowalut Binance nie podaje niestety adresu poczty elektronicznej. E-mail Binance dla klientów nie istnieje. Kontakt elektroniczny możliwy jest jedynie za pomocą dostępnego czatu online lub formularza kontaktowego.