Remington telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-02-14 02:24:55
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 12:52:02
Remington telefon

Połącz się telefonicznie z konsultantami Biura Obsługi Klienta Remington. Skontaktuj się z Remington telefonicznie. Infolinia telefoniczna Remington dla klientów.

Remington kontakt

Remington jest to przodująca firma zajmująca się produkcją produktów do stylizacji włosów, strzyżenia oraz do golenia. Właścicielem marki Remington jest korporacja Rayovac. Należy ona do koncernu Spectrum Brands.

Jedną z popularniejszych form kontaktu z firmą Remington jest wypełnienie formularza kontaktowego. Arkusz należy wypełnić odpowiednimi danymi kontaktowymi oraz wiadomością z zapytaniem. Po wypełnieniu danych w formularzu kontaktowym konsultant telefoniczny skontaktuje się z osobą przesyłającą zgłoszenie poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie. Kontakt Remington jest również możliwy poprzez zadzwonienie na odpowiedni numer prowadzący na telefon Remington.

Adres:
Spectrum Brands Poland Sp. z o.o.
ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7a, 02-366 Warszawa

Remington telefon

Telefon Remington na infolinię jest dostępny pod numerem kontaktowym +48 22 598 07 00. Dzwoniąc na podany telefon Remington, jest możliwość na uzyskanie wszystkich dostępnych informacji, które dotyczą produktów firmy Remington, a także takich, które dotyczą całej firmy.

Kontakt poprzez telefon Remington jest możliwy jednak tylko w wybranych godzinach. Warto uzyskać takie informacje dotyczące telefonu Remington od konsultantów infolinii.

Telefon: +48 22 598 07 00