0

CenCert telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-10-25 05:12:45
  • Data modyfikacji: 2022-10-14 15:43:52
CenCert telefon

Na poniższej stronie umieszczone zostały dostępne sposoby na kontakt z CenCert oprogramowanie w tym także telefon CenCert. Poprzez dostępny numer telefonu CenCert klienci mogą bez problemu porozmawiać z pracownikami firmy. Konsultanci Centrum Obsługi Klienta z pewnością udzielą wszelkich odpowiedzi i informacji dotyczących aktualnej oferty CenCert.

Telefon CenCert

Jednym ze sposobów skontaktowania się z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z telefonu CenCert. Za jego pośrednictwem możliwa jest bezpośrednia rozmowa z konsultantami firmy. Pracownicy telefonu CenCert potrafią udzielić klientom wszystkich potrzebnych informacji i odpowiedzieć na pytania związane z aktualną ofertą CenCert. Warto wspomnieć, że telefon CenCert dostępny jest dla zainteresowanych osób wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Telefon CenCert: 22 720 79 55
Telefon CenCert: 666 028 044

Adres e-mail CenCert

Drugą opcją na kontakt z firmą CenCert jest skorzystanie z adresu poczty elektronicznej. Z racji, że udostępniony został więcej niż jeden adres mailowy, każdy z nich został odpowiednio opisany. Ułatwi to klientom wybór właściwego kontaktu. Za pośrednictwem adresu e-mail klienci mogą porozmawiać z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail do biura CenCert: [email protected] 
E-mail w sprawach sprzedaży CenCert: [email protected]
E-mail w sprawach programu partnerskiego CenCert: [email protected]
E-mail całodobowy CenCert: [email protected]

Kontakt CenCert

Dodatkowo klienci mogą skorzystać z tradycyjnej formy kontaktu z firmą, jaką jest wysłanie listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Warto jednak dodać, że wybierając tę opcję klienci na odpowiedź ze strony pracowników Biura Obsługi klienta będą musieli poczekać znacznie dłużej. W przypadku, gdy sprawa jest nagląca warto jest skorzystać z dostępnego powyżej telefonu CenCert lub też jednego z adresów poczty elektronicznej.

Adres korespondencyjny

ul. Jagiellońska 78, 03-301 Warszawa