0

Żywiec telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2020-04-22 20:09:41
  • Data modyfikacji: 2022-11-17 14:13:17
Żywiec telefon

Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z browarem w tym także telefon Żywiec. Dzięki skorzystaniu z telefonu Żywiec możliwe jest uzyskanie przydatnych informacji o aktualnej ofercie firmy. Skorzystaj z telefonu Żywiec już teraz!

Telefon Żywiec

Pierwszym ze sposobów, jaki klienci mają do wyboru w przypadku chęci skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta browaru, jest możliwość skorzystania z udostępnionego na poniższej stronie telefonu Żywiec. Za jego pośrednictwem istnieje możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikami firmy, którzy udzielić mogą aktualnych informacji dotyczących oferty browaru Żywiec. Z pewnością posiadają oni także niezbędną wiedzę i odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto zaznaczyć, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Żywiec. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany. Ułatwi to z pewnością klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Ponadto połączenie się z telefonem Żywiec płatnie jest zgodne z taryfą operatora.

Telefon Żywiec dla klientów biznesowych: 48 32/628 96 96
Telefon Żywiec: 801 540 450

Kontakt Żywiec

Istnieją także inne sposoby na skontaktowanie się z firmą Żywiec. Jednym z nich jest skorzystanie z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu klienci mają możliwość korespondencji z pracownikami Biura Obsługi Klienta poprzez wiadomości mailowe. Należy pamiętać, żeby w takiej wiadomości umieścić między innymi powód, z jakim klient zwraca się do konsultantów Żywiec, a także dokładnie opisać daną sytuację. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta Żywiec powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Żywiec: [email protected]

Na oficjalnej stronie internetowej browaru Żywiec udostępniony został także formularz kontaktowy. Przed jego wysłaniem klient poproszony zostanie o podanie swoich danych osobowych, wybranie tematu zgłoszenia, a także opisanie danego problemu. Tak jak w przypadku wiadomości mailowej, odpowiedź zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.