0

Statoil telefon

  • Kategoria: stacje paliw

  • Data publikacji: 2019-07-19 03:54:14
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:22:29
Statoil telefon

Aktualne dane kontaktowe dotyczące Statoil. Skorzystaj z pomocy konsultantów Biura Obsługi Klienta Statoil. Telefon Statoil dostępny dla klientów stacji benzynowych.

Kontakt Statoil

Statoil obecnie działa pod inną nazwą. Stacje benzynowe działają pod nowym szyldem, ponieważ w 2016 roku stacje benzynowe Statoil zmieniły się w markę Circle K. Na stronie internetowej Statoil dostępna jest zakładka z najczęściej zadawanymi pytaniami. W przypadku posiadania pytania zalecane jest najpierw przejrzenie pytań w FAQ w celu znalezienia ewentualnej odpowiedzi na pytanie. Firma zamieściła informacje o sprawdzeniu pytań przed skontaktowaniem się z ich Biurem Obsługi Klienta, aby niepotrzebnie nie zadawać pytań, na które odpowiedź można łatwo znaleźć. Opcją do kontaktu z BOK jest telefon Statoil oraz adresy e-mail.

E-mail Statoil

Jeśli w najczęściej zadawanych pytaniach nie zostanie znaleziona odpowiedź na pytanie, można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Statoil za pomocą adresu elektronicznego. Istnieją dwa adresy e-mail do zadawania pytań. Można skorzystać z adresu e-mail Statoil: [email protected] lub [email protected]. Wiadomości trafiają do pracowników zajmujących się kontaktem z klientem. Pytania można zadawać na wiele różnych tematów. Mogą to być pytania dotyczące stacji benzynowych, aplikacji mobilnej Statoil, pytania o program Circle K Extra. Odpowiedzi są wysyłane tak szybko jak to tylko możliwe.

Telefon Statoil

W przypadku osób, które preferują kontakt telefoniczny, Statoil telefon udostępnia na swojej stronie internetowej. Telefon Statoil dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów. Na infolinii telefonicznej można zadawać te same pytania, które na poczcie elektronicznej. Na telefony odpowiadają konsultanci stacji benzynowych. Telefon Statoil, na który należy kierować pytania to: +48 22 255 22 55.

Adres Statoil

Na stronie internetowej Circle K jest możliwość znalezienia najbliższych stacji benzynowych. Po wpisaniu miasta wyświetlają się dostępne placówki. Oprócz ogólnych danych istnieje możliwość sprawdzenia dokładnych danych adresowych i kontaktowych, w tym telefon Circle K.