KTM telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-09-28 10:14:35
  • Data modyfikacji: 2022-12-21 16:53:52
KTM telefon

Telefon kontaktowy do firmy KTM nie jest dostępny. Możliwość uzyskania kontaktu poprzez dealerów okolicznych. KTM telefon, kontakt, e-mail.

Telefon KTM

KTM jest niemieckim producentem motocykli, rowerów, quadów, a także samochodów. Niestety telefon KTM nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Warto wiedzieć, że KTM kontakt z klientami realizuje wyłącznie przez dealerów. Jest to wygodne dla klientów. Ze względu na dużą popularność marki realizowany przez KTM bezpośredni kontakt z klientami z całego świata zajmowałby bardzo dużo czasu.

Obecnie działający numer telefonu do KTM to:

KTM kontakt telefoniczny

Kontakt KTM przez dealerów pozwala na uzyskanie szybkiej odpowiedzi na nurtujące pytania, a także profesjonalnego wsparcia. Interesanci mają możliwość wyszukania salonu znajdującego się w najbliższej okolicy. Należy pamiętać, że bezpośredni kontakt z firmą KTM przez telefon oraz pocztę elektroniczną nie jest dostępny. Jedyny sposób na skontaktowanie się to skorzystanie z usług oferowanych przez okolicznych dealerów. 

Istnieje możliwość uzyskania kontaktu z centralą KTM poprzez formularz kontaktowy. Interesanci powinni go wypełnić, wpisując wymagane dane, a także odpowiednią treść. 

Telefon KTM: ten kanał kontaktu nie jest obecnie obsługiwany przez firmę.