carVertical Telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-02-12 06:16:39
  • Data modyfikacji: 2022-09-02 15:13:29
carVertical Telefon

CarVertical Kontakt - uzyskaj wsparcie techniczne. Skontaktuj się w celu zakupu raportu. Kody rabatowe, promocja CarVertical. Raport za darmo

CarVertical kontakt

CarVertical jest firmą zajmującą się sprawdzaniem historii samochodów poprzez gromadzenie informacji na temat numeru VIN danego pojazdu. Raport CarVertical zawiera kompleksowe informacje z międzynarodowej historii samochodu. Dzięki CarVertical można poznać ukryty przebieg pojazdu, ukryte wady podczas sprzedaży pojazdów oraz przeglądnąć galerie zdjęć pojazdu po ewentualnej kolizji czy wypadku. Instrukcja obsługi znajduję się na oficjalnym kanale CarVertical YouTube.

CarVertical za darmo niestety nie jest, jednak często można znaleźć CarVertical kod rabatowy na wykupienie raportu samochodu. Przy zakupie większej ilości raportów dostajemy CarVertical Rabat. Na oficjalnej stronie można sprawdzić CarVertical cena raportu. Wystarczy wpisać na stronie CarVertical VIN, a pełen raport otrzymujemy natychmiastowo.

Kontakt CarVertical jest dostępny w trzech formach. Z firmą można skontaktować się poprzez CarVertical telefon, jest możliwość wysłania wiadomości e-mail czy skorzystania ze wbudowanego na stronie chatu z konsultantem. Szczegóły można sprawdzić na oficjalnej stronie.

CarVertical Kontakt telefoniczny

Dostępny jest na stronie CarVertical telefon kontaktowy, jednak nigdzie nie precyzuję, w jakich godzinach otwarte jest biuro obsługi klienta. Kontakt telefoniczny można uzyskać dzwoniąc na numer podany poniżej.

CarVertical biuro obsługi klienta

+48 221 530 559

CarVertical kontakt e-mail

CarVertical na swojej stronie udostępnia adres e-mail w celu odpowiedzi na pytania klientów, jednak szybszym sposobem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego po kliknięciu skontaktuj się z nami. Kontakt elektroniczny można uzyskać także poprzez media społecznościowe takie jak Facebook, Twitter oraz Instagram.

CarVertical biuro obsługi klienta

[email protected]

Dane kontaktowe

CarVertical nie posiada siedziby w Polsce, także kontakt osobisty jest w tym przypadku utrudniony. Szczegóły firmy można znaleźć na stronie CarVertical.

cV Group, UAB
Aukstaiciu 7, LT-11341 Vilnius, Litwa
Kod firmy: 303134915
Kod VAT: LT100008017213