0

Jarosław Kaczyński kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-01-21 04:48:11
  • Data modyfikacji: 2023-01-09 09:28:13
Jarosław Kaczyński kontakt

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualne sposoby na skontaktowanie się z Jarosławem Kaczyńskim? Sprawdź poniższą stronę internetową. Podane zostały tu wszelkie możliwe sposoby kontaktu w tym także telefon Jarosław Kaczyński.

Kim jest Jarosław Kaczyński

Senator I kadencji, poseł I, III, IV, V, VI, VII i VIII kadencji, twórca i prezes partii politycznych Porozumienie Centrum oraz Prawo i Sprawiedliwość, premier polskiego rządu w latach 2006–2007, kandydat na urząd Prezydenta RP w wyborach prezydenckich w 2010 roku. Urodzony 18 czerwca 1949 roku w Warszawie. Doktor nauk prawnych, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Działacz opozycyjny, związany z NSZZ „Solidarność”, Komitetem Obrony Robotników i Komitetem Helsińskim, członek redakcji pisma „Głos”, redaktor naczelny „Tygodnika Solidarność”. W latach 1971-1976 był zatrudniony jako pracownik naukowy w Instytucie Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego. Następnie pracował jako adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim w filii w Białymstoku, a w 1981 roku w Ośrodku Badań Społecznych Regionu Mazowsze NSZZ Solidarność. Uczestniczył w wydarzeniach Sierpnia 1980 roku. Organizował Solidarność w Warszawie i Białymstoku. W 2015 r. startował do Sejmu z listy KW Prawo i Sprawiedliwość w okręgu wyborczym Warszawa I. Został wybrany na posła, zdobywając 202 424 głosy. W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Łączności z Polakami za Granicą.

Telefon Jarosław Kaczyński

Jednym ze sposobów na kontakt z posłem jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Jarosław Kaczyński. Dzięki temu klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z przewodniczącym partii i uzyskanie wszelkich aktualnych danych oraz przydatnych informacji. Warto zaznaczyć, że telefon Jarosław Kaczyński dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach pracy Biura Obsługi Klienta. Nie zostały one jednak podane i z tego względu przed skontaktowaniem się z podanym poniżej numerem kontaktowym warto we własnym zakresie sprawdzić godziny pracy telefonu Jarosław Kaczyński. Skorzystaj z dostępnego numeru kontaktowego już dziś i otrzymaj wszelkie potrzebne informacje dzięki bezpośredniej rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim.

Telefon Jarosław Kaczyński: (22) 622 91 55

Kontakt Jarosław Kaczyński

Klienci preferujący inną formę kontaktu z prezesem partii mogą skorzystać z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Za jej pośrednictwem możliwa jest korespondencja z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. W tytule wiadomości ważne jest, aby zawrzeć sprawę, z jaką pisze klient, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniały problem z jak największą ilością przydatnych szczegółów, które uproszczą i przyśpieszą pracę ekspertów nad znalezieniem odpowiedniego rozwiązania problemu klienta. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Jarosława Kaczyńskiego postarają się odpowiedzieć na wszystkie maile i przesłać odpowiedź zwrotną w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy odpowiedzialni za obsługę poniższej skrzynki poczty elektronicznej dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdą nadesłaną wiadomość, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Jarosław Kaczyński: [email protected]

Dodatkowo dla klientów, którzy preferują bardziej tradycyjne rozwiązania, możliwe jest wysłanie listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Sama procedura jest bardzo zbliżona jak w przypadku kontaktu przy pomocy adresu poczty elektronicznej. Klient musi w swoim liście naświetlić całą sytuację, z którą zwraca się o pomoc, podając jak najwięcej przydatnych szczegółów. Dzięki temu konsultanci Centrum Obsługi Klienta będą mogli szybciej rozwiązać daną sprawę. W przypadku tej metody warto jednak zaznaczyć, że na odpowiedź klienci będą musieli poczekać znacznie dłużej niż przy wyborze innej opcji na kontakt. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego na stronie telefonu Jarosław Kaczyński. Daje to możliwość otrzymania bezpośrednich informacji oraz danych w przeciągu kilku minut bezpośredniej rozmowy.

Adres Korespondencyjny Jarosław Kaczyński: Al. Jerozolimskie 125/127, Warszawa
Adres Korespondencyjny Jarosław Kaczyński: Ul. Mickiewicza 49, Warszawa