0

Telefon Ceneo

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-03-13 19:29:10
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 23:43:08
Telefon Ceneo

Szukasz aktualnego telefonu Ceneo? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczono wszelkie możliwe sposoby na kontakt z Ceneo. W celu znalezienia aktualnego telefonu Ceneo warto sprawdzić książkę telefoniczną z numerami online. Skontaktuj się już dziś z telefonem Ceneo!

Czym jest Ceneo?

Ceneo.pl jest serwisem internetowy, który swoimi początkami sięga roku 2005. W początkach swojego istnienia portal był niczym więcej jak porównywarką cen tego samego produktu w różnych sklepach internetowych czy portalach. Jednak idąc z biegiem czasu, Ceneo daje klientom również opcję na zakup produktu bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej portalu. Dzięki nieustanny rozwój Ceneo poza wymienionymi wyżej opcjami daje także możliwość wystawiania produktom opinii ilości gwiazdek oraz komentarza dotyczącego zarówno artykułu jak i sklepu.

Telefon Ceneo

Klienci często wpisują w wyszukiwarkę internetową frazę dotyczącą telefonu Ceneo. Niestety na ten moment do użytku publicznego nie został udostępniony użytkownikom żaden dostępny numer, pod którym klienci mogliby zadzwonić i bezpośrednio porozmawiać z konsultantem Biura Obsługi Klienta portalu. Do kontaktu z Ceneo podane zostały inne opcje, dzięki którym klient ma możliwość zdobycia potrzebnych informacji i zadania wszelkich pytań dotyczących produktów jak i samego działania portalu Ceneo.

Ceneo kontakt

Możliwość skontaktowania się z portale Ceneo wszyscy klienci mają dzięki skorzystaniu z formularza kontaktowego. Formularz ten umieszczony został na oficjalnej stronie internetowej Ceneo. Aby skorzystać z tej opcji kontaktu, należy wejść w odpowiednią zakładkę oraz wypełnić wszystkie wymagane od klienta rubryki konkretnymi danymi. W treści wiadomości należy podać powód lub problem, z jakim klient pisze do konsultanta Biura Obsługi Klienta. Warto także dopisać adres poczty elektronicznej, na który konsultant ma odesłać wiadomość z odpowiedzią. Mail zwrotny powinien nadejść w przeciągu kilku następnych dni roboczych. Dodatkowo poniżej umieszczony został także adres korespondencyjny do wiadomości za pomocą tradycyjnej poczty listownej. Warto jest skorzystać z dostępnych metod na kontakt z portalem Ceneo i uzyskać wszelkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na pytania od kompetentnych konsultantów.

Adres Siedziby Spółki Ceneo.pl

ul. Legnicka 48G, 54-202 Wrocław

Adres Siedziby Spółki:

Ceneo.pl Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań
NIP: 525-26-74-781