0

Whirlpool telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-06-18 07:20:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 15:46:39
Whirlpool telefon

Telefon kontaktowy do Whirlpool dla klientów. Pomoc serwisowa od konsultantów telefonicznych Whirlpool dostępna pod numerem udostępnionym na stronie.

Whirlpool kontakt

Kontakt Whirlpool jest możliwy między innymi poprzez formularz kontaktowy, który udostępniony jest na stronie internetowej. Za jego pomocą możliwe jest umówienie się na spotkanie serwisowe czy też uzyskanie dodatkowych informacji, które dotyczą sprzętu marki Whirlpool. Arkusz taki należy odpowiednio uzupełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych podstawowych danych kontaktowych, takich jak imię, nazwisko, adres i e-mail, oraz treści wiadomości do konsultantów Biura Obsługi Klienta. W formularzu kontaktowym należy także wpisać dokładne informacje o danym produkcie marki Whirlpool, takie jak opis modelu czy data zakupu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługa klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane poprzez arkusz tak szybko, jak tylko jest to możliwe, dzięki czemu można uzyskać bardzo szybką odpowiedź.

Adres:
Whirlpool Polska Appliances Sp. z o.o.
ul. 1 Sierpnia 6A, 02-134 Warszawa

Telefon Whirlpool

Telefon Whirlpool działa pod numerem kontaktowym 801 900 666. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefon Whirlpool nie jest aktywny przez całą dobę. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta poprzez telefon Whirlpool jest możliwy jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci telefoniczni obsługują połączenia przychodzące na telefon Whirlpool od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00. Zadzwonienie na telefon Whirlpool poza tymi godzinami jest niemożliwe. Koszt połączenia kierowanego na telefon Whirlpool jest zgodny z taryfą operatora. Numer kontaktowy prowadzący na telefon Whirlpool jest aktywny jedynie dla połączeń kierowanych z telefonów komórkowych.

Telefon: 801 900 666

Kontakt Whirlpool – pomoc serwisowa

Aby uzyskać informacje, które dotyczą najbliższych renomowanych serwisów Whirlpool, należy zamówić technicznego eksperta Whirlpool na stronie internetowej firmy.