0

Smolna38 kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-12-10 14:14:39
  • Data modyfikacji: 2022-08-05 16:55:33
Smolna38 kontakt

Aktualne dane kontaktowe do klubu Smolna38. Telefon Smolna38 udostępniony na stronie internetowej. Kontakt z klubem w sprawie rzeczy zagubionych lub w sprawie harmonogramu imprez.

Kontakt Smolna38

Smolna38 to klub znajdujący się w centrum Warszawy na ulicy Smolnej 38. Odbywają się tam liczne imprezy z czołowymi klubowymi muzykami. W przypadku chęci kontaktu z klubem istnieje taka możliwość. Na stronie internetowej Smolna38 telefon nie został udostępniony do kontaktu dla zainteresowanych. Jedyną możliwą formą kontaktu jest skorzystanie z adresów poczty elektronicznej.

Telefon Smolna38

Niestety do klubu Smolna38 nie ma możliwości kontaktu za pomocą numeru telefonu. Telefon Smolna38 nie został podany na stronie internetowej dla klientów klubu. W celu skontaktowania się z klubem należy wybrać jeden z udostępnionych adresów poczty elektronicznej. W przypadku informacji o imprezach, pytaniach o klub, rezerwacji miejsc lub na przykład zgłoszenie zagubionej rzeczy nie istnieje możliwość otrzymania tych informacji za pomocą rozmowy przez telefon. Do każdej z tych spraw został natomiast udostępniony adres poczty elektronicznej. Wiadomości należy kierować na odpowiednią skrzynkę e-mail. Pracownicy klubu starają się odpowiadać na pytania tak szybko jak to możliwe. W przypadku udostępnienia przez klub Smolna38 telefon zostanie on jak najszybciej zaktualizowany na stronie.

E-mail Smolna38

Klub Smolna38 na stronie internetowej podaje sporo adresów e-mail do kontaktu dla zainteresowanych. W zależności od tematu pytania należy wybrać odpowiedni adres poczty elektronicznej. Istnieje 5 adresów e-mail do kontaktu ze Smolna38. Adres e-mail w sprawach odbywanych w klubie wydarzeniach należy kierować na: [email protected]. W przypadku chęci rezerwacji stolika podczas imprezy można wysłać wiadomość na adres: [email protected]. Jeśli osoba uczestnicząca w imprezie zgubiła jakąś rzecz może się zgłosić za pomocą adresu poczty elektronicznej do Smolna38. E-mail w sprawach rzeczy zagubionych lub znalezionych to: [email protected]. Istnieje również specjalny adres e-mail dla mediów: [email protected]. Ostatnim adresem poczty elektronicznej jest: [email protected]. Jest to e-mail, na który można kierować wiadomości nieklasyfikujące się pod wymienione wcześniej adresy.