0

Wakacje.pl telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-11-17 18:37:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 12:00:12
Wakacje.pl telefon

Kontakt telefoniczny z Wakacje.pl. Wakacje.pl telefon dla klientów. Skontaktuj się z Wakacje.pl już teraz. Aktualny numer telefonu do Wakacje.pl.

Wakacje.pl kontakt

Wakacje.pl jest to portal, który pozwala na poznanie wakacyjnych ofert turystycznych biur podróży, co bardzo ułatwia wakacyjne wyjazdy.

W przypadku, gdy nastąpi potrzeba na kontakt Wakacje.pl, można posłużyć się z formularzem kontaktowym dostępnym na stronie internetowej Wakacje.pl. Konsultanci pracujący w Biurze Obsługi Klienta odpowiadają na zgłoszenia klientów przez cały tydzień od godziny 8:00 do godziny 24:00.

Dodatkowo ze Wakacje.pl można skontaktować się stacjonarnie. Wakacje.pl posiadają około 240 oddziałów na terenie całej Polski. Listę oddziałów oraz ich adresy można znaleźć na stronie internetowej Wakacje.pl. 

Jednak przed zdecydowaniem się na kontakt Wakacje.pl warto zajrzeć na stronę internetową Wakacje.pl, gdzie widnieją odpowiedzi konsultantów na pytania, które są najczęściej zadawana przez klientów Wakacje.pl, dzięki czemu kontakt Wakacje.pl może okazać się zbędny.

Wakacje.pl telefon

Inną dostępną formą na kontakt Wakacje.pl jest zadzwonienie na telefon Wakacje.pl. Telefon Wakacje.pl jest obsługiwany przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Kontakt telefoniczny z konsultantami obsługi klienta jest możliwy codziennie od godziny 8:00 do 24:00. Telefon Wakacje.pl działa pod numerem kontaktowym +48 58 770 60 03. Telefon Wakacje.pl to szybki sposób na pozyskanie informacji, uzyskanie odpowiedzi na pytania oraz na rozwiązanie problemów, które wystąpiły. 

Telefon: +48 58 770 60 03