ZOO Wrocław telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2020-01-18 11:21:37
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 09:19:04
ZOO Wrocław telefon

Telefon ZOO Wrocław. Kontakt z Obsługą Klienta ZOO Wrocław. Aktualny telefon ZOO Wrocław. Numer kontaktowy do infolinii ZOO Wrocław. Kontakt z ZOO Wrocław dla kientów.

ZOO Wrocław telefon

ZOO znajdujące się we Wrocławiu jest jedną z najciekawszych i najczęściej wybieranych do zwiedzania przez turystów, atrakcją tego miasta. ZOO znajduje się na ulicy Z. Wróblewskiego. Może istnieć potrzeba kontaktu z telefon ZOO Wrocław. Wtedy jest możliwość skorzystania z dostępnej infolinii dla klientów, gdzie dostępna jest obsługa klienta ZOO Wrocław. Oprócz infolinii dostępne są również inne formy kontaktu.

Adres: ul. Z. Wróblewskiego 1-5, 51-618 Wrocław

Mail ZOO Wrocław

Oprócz telefonu ZOO Wrocław, kontakt z klientami możliwy jest także drogą mailową. Aby skontaktować się Biurem Obsługi Klienta, należy napisać odpowiednią wiadomość na adres mailowy [email protected]. Jednak Biuro Obsługi Klienta Zoo Wrocław, to nie jest jedyny dział, z którym jest realizowany kontakt.

E-mail: [email protected]

Telefon na infolinię ZOO Wrocław

Telefon ZOO Wrocław jest możliwy poprzez kontakt z infolinią. Infolinię ZOO Wrocław obsługują konsultanci telefoniczni Punktu Obsługi Klienta. Kontakt z ZOO Wrocław telefon jest możliwy od poniedziałku do niedzieli w godzinach pracy kas biletowych. Godziny prac kas biletowych są różne w zależności od miesiąca i dnia tygodnia. Informację dotyczące tego, kiedy możliwy jest telefon ZOO Wrocław, można znaleźć na ich stronie internetowej. Po kontakcie z infolinią można zdobyć informację dotyczące między innymi: godzin pracy, cen poszczególnych biletów oraz harmonogramu pracy ZOO we Wrocławiu.

Kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta ZOO we Wrocławiu jest możliwy poprzez zadzwonienie pod numer 71 340 71 19 lub 71 340 71 01.

Telefon kontaktowy: 71 340 71 19 lub 71 340 71 01

Kontakt ZOO Wrocław

Dodatkową formą infolinii oraz atrakcji dla turystów, która została wprowadzona przez ZOO Wrocław w niedawnym czasie, jest telefon prowadzony przez pawiany masajskie. Dla wszystkich osób, zainteresowanych rozmową ze zwierzęciem ZOO Wrocław udostępniło telefon kontaktowy. Ten telefon jest dostępny pod numerem 510 957 643. Koszty poniesione za rozmowę zgodne są z taryfą operatora.

Telefon: 510 957 643