0

Telefon Booking

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-11-24 13:07:37
  • Data modyfikacji: 2022-08-31 12:54:29
Telefon Booking

Kontakt do Booking dla klientów za pomocą udostępnionego telefonu na stronie internetowej. Skontaktuj się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Booking. Uzyskaj pomoc w sprawach rezerwacji dokonywanych na stronie Booking.

Co to jest Booking?

Booking początkowo w 1996 roku rozpoczął działalność jako niewielki start-up, który bardzo szybko zaczął stawać się jednym z popularniejszych serwisów do rezerwacji noclegów przez internet. Na stronie istnieje możliwość sprawdzenia dostępnych miejsc do zakwaterowania w interesującym klienta mieście wraz z pełnym opisem nieruchomości oraz kosztami. Do wyboru są mieszkania, hotele, wille, apartamenty oraz hostele. Obecnie na Booking możliwe jest nie tylko wynajem mieszkania na jakiś czas, ale również sprawdzenie i porównanie cen lotów, wynajem samochodów w różnych miastach oraz na przykład przejrzenie atrakcji w najpopularniejszych miastach. Wystarczy założyć konto, aby móc zacząć korzystać z pełnej oferty Booking.

Kontakt Booking

Kontakt z Booking możliwy jest na kilka sposobów. Jednak przed kontaktem warto sprawdzić zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Istnieje szansa znalezienia tam interesującego klienta pytania. W przeciwnym razie można skorzystać z dostępnych opcji kontaktu. Pierwszym z nich jest czat online dostępny na stronie internetowej. Jest on dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie zainteresowanego.

Telefon Booking

Osoby preferujące kontakt telefoniczny mają taką możliwość, gdyż Booking udostępniło dla klientów telefon Booking. Warto przejrzeć wszystkie numery telefonów firmy. Telefon Booking został podany na stronie internetowej pod odpowiednią zakładką z kontaktem.

Do konsultantów Biura Obsługi Klienta z Polski istnieje możliwość kontaktu telefonicznego. Połączenia należy kierować na telefon Booking: 022 306 08 55. Telefon Booking nie ma podanych dokładnych godzin odbierania połączeń przez konsultantów, zatem jeśli telefon nie jest odbierany, można spróbować kontaktu na drugi telefon Booking: +48 223 060 855.

Booking telefon został również podany do Centrali Biura Obsługi Klienta w Holandii. Pamiętać należy, że kontakt na ten telefon Booking może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Telefon Booking do kontaktu to: +31 20 712 5670.

E-mail Booking

Pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta Booking realizowana jest również za pomocą poczty elektronicznej. Wiadomości można wysyłać na jeden z dostępnych adresów e-mail. Polski dział posiada własny e-mail Booking, na który klienci z Polski mogą kierować zapytania, sugestie i inne. E-mail Booking do polskiego Biura Obsługi Klienta to: [email protected].

Istnieje również drugi adres e-mail Booking, który jest główną pocztą elektroniczną firmy. Konsultanci wysyłają odpowiedzi tak szybko jak to możliwe. Wiadomość można kierować również na e-mail Booking: [email protected].