0

Mytrip telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-04-13 12:22:09
  • Data modyfikacji: 2022-11-18 13:34:01
Mytrip telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny telefon Mytrip? Sprawdź poniższą stronę internetową! Wypisane tu zostały wszelkie możliwe i aktualne sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Mytrip.

Mytrip telefon

Najlepszą, najszybszą i najczęściej wybieraną przez klientów opcją na kontakt z pośrednikiem podróży jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie telefonu Mytrip. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość przeprowadzić bezpośrednią rozmowę z konsultantem firmy Mytrip. Podczas trwania rozmowy na żywo możliwe jest zdobycie cennych danych i informacji dotyczących aktualnej oferty Mytrip. Dodatkowo także pracownicy odpowiedzialni za obsługę telefonu Mytrip są w stanie udzielić odpowiedzi na pytania i wszelkie wątpliwości osób dzwoniących. Niestety, ale dokładne dni pracy i dostępności telefonu Mytrip nie zostały podane.

Telefon Mytrip: +1 424 340 0959

Kontakt Mytrip

Pośrednik podróży Mytrip realizuje kontakt z klientem także na inne sposoby. Jednym z nich jest możliwość wysłania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Dobrze by było, aby wiadomość taka zawierała w sobie między innymi temat, krótko opisujący sprawę klienta, a także dokładny opis problemu z jak największą ilością istotnych szczegółów. Pomoże to w przyśpieszeniu procesu znalezienia odpowiedniego rozwiązania problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać nadesłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Mytrip: [email protected]

Alternatywną opcją jest możliwość skorzystania z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Mytrip formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o podanie niezbędnych danych osobowych, wybranie tematu zgłoszenia, a także dokładne opisanie zaistniałej sytuacji. Pracownicy Biura Obsługi Klienta postarają się udzielić odpowiedzi zwrotnej, jak najszybciej będzie to możliwe.

Dane korespondencyjne Mytrip

Dla osób preferujących tradycyjne rozwiązania firma Mytrip udostępnia swój adres korespondencyjny, na który w formie listów klienci mogą nadsyłać swoje zgłoszenia. Warto jednak dodać, że wybierając tę formę kontaktu z firmą, na odpowiedź zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych wyżej wymienionych metod.

Adres korespondencyjny

7 Kifisias Avenue, Ampelokipoi,
115 23 Ateny
Grecja