0

Caritas telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-05-24 01:05:13
  • Data modyfikacji: 2022-11-17 14:50:11
Caritas telefon

Na stronie do kontaktu podany został telefon Caritas. Telefon Caritas umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom na rozmowę telefoniczną i uzyskanie istotnych informacji. Skorzystaj z telefonu Caritas.

Telefon Caritas

Pierwszą z opcji na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta organizacji jest możliwość skorzystania z dostępnego poniżej telefonu Caritas. Poprzez skorzystanie z dostępnego numeru kontaktowego wszystkie zainteresowane osoby mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikami Caritas, którzy udzielą wszelkich dostępnych informacji dotyczących działania organizacji. Dodatkowo także konsultanci obsługujący telefon Caritas mają niezbędną wiedzę i potrafią udzielić odpowiedzi na pytania i wszelkie niejasności dzwoniących klientów. Warto także dodać, że na stronie udostępniony został więcej niż jeden aktualny telefon Caritas. W przypadku niedostępności jednej z linii warto spróbować zadzwonić pod inny numer kontaktowy.

Telefon Caritas: +48 22 3348500
Telefon Caritas: +48 22 3348585

Caritas kontakt

Jedną z możliwości skontaktowania się z Caritas jest skorzystanie z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Za jego pomocą osoby zainteresowane kontaktem mogą bezpośrednio korespondować z pracownikami Caritas, którzy pomogą w każdej sprawie zgłaszającym się do nich klientów. Warto przed wysłaniem wiadomości upewnić się, że umieszczony w niej został temat zgłoszenia, a także opisany trapiący problem. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta Caritas powinna nadejść w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne metody kontaktu istnieje możliwość  napisania listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku wyboru tej metody kontaktu, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Z tego względu, jeśli sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innej metody na kontakt z Caritas.

Adres: ul. Okopowa 55, 01-043 Warszawa

Na stronie internetowej Caritas umieszczony został także formularz kontaktowy. Przed jego wysłaniem klient poproszony zostanie o wybranie tematu zgłoszenia, uzupełnienie odpowiednich danych, a także opisanie problemu, z jakim się zmaga. Tak jak w przypadku wiadomości mailowych, odpowiedź zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni.