0

CKE telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-07-04 04:24:36
  • Data modyfikacji: 2022-11-21 09:15:50
CKE telefon

Szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z CKE? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której do kontaktu z CKE udostępniono między innymi telefon Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Telefon CKE to źródło przydatnych informacji.

Telefon CKE

Pierwszą i zdecydowanie najpopularniejszą opcją na skontaktowanie się z konsultantami instytucji wybieraną przez klientów jest możliwość skorzystania z udostępnionego na poniższej stronie internetowej telefonu CKE. Dzięki temu klienci mają możliwość bezpośrednio porozmawiać z pracownikami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i uzyskanie przydatnych informacji. Dodatkowo konsultanci, którzy są odpowiedzialni za obsługę telefonu CKE, są w stanie także udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, z jakimi zgłaszać się będą zainteresowane osoby. Należy także dodać, że telefon Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 16:15.

Telefon Centralna Komisja Egzaminacyjna: +48 22 536 65 00
Fax Centralna Komisja Egzaminacyjna: +48 22 536 65 04

Kontakt CKE

Drugą z opcji na skontaktowanie się z pracownikami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej jest możliwość napisania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to idealna opcja kontaktu dla osób, które preferują formę rozmowy poprzez internet. W wiadomości takiej dobrze byłoby, aby klient zawarł między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a w treści opisany dokładnie problem, z jak największą ilością przydatnych szczegółów. Ułatwi to w znaczący sposób szybkość znalezienia przez pracowników optymalnego rozwiązania problemu. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Centralna Komisja Egzaminacyjna: [email protected]

Dla osób, które preferują bardziej tradycyjne rozwiązania, istnieje możliwość na skontaktowanie się z pracownikami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej poprzez korespondencję listowną. Wszelkie listy należy wysyłać na podany poniżej adres korespondencyjny. Należy jednak zaznaczyć, że na odpowiedź zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej, niż w przypadku innych metod na kontakt. Jeśli sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z podanego poniżej telefonu CKE.

Adres korespondencyjny

Centralna Komisja Egzaminacyjna
ul. Józefa Lewartowskiego 6
00-190 Warszawa