0

Palm Smoothie Bar telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-10-11 03:09:08
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 12:49:11
Palm Smoothie Bar telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Palm Smoothie Bar dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu do Palm Smoothie Bar dla zainteresowanych.

Palm Smoothie Bar kontakt

Jednym ze sposobów, który pozwala na kontakt Palm Smoothie Bar, jest formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Należy go odpowiednio wypełnić wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością z zapytaniem. Odpowiedzi na wiadomości wysłane przez formularz kontaktowy przesyłane są na podany w arkuszu adres poczty elektronicznej. Na wszelkie zapytania przesłane przez arkusz odpowiadają konsultanci z Biura Obsługi Klienta Palm Smoothie Bar. 

Oprócz formularza kontakt Palm Smoothie Bar online jest możliwy poprzez wysyłanie wiadomości na adres e-mail [email protected]. Tak jak w przypadku formularza kontaktowego, odpowiedzi na przesyłane wiadomości są pisane oraz przesyłane przez konsultantów Biura Obsługi Klienta Palm Smoothie Bar.

Adres: Ul. Staroniwska 206d/8, 35-101 Rzeszów
E-mail: [email protected]

Palm Smoothie Bar telefon

Oprócz kontaktu online kontakt Palm Smoothie Bar możliwy jest również telefonie. Telefon Palm Smoothie Bar działa pod numerem kontaktowym 600 835 554. Telefon Palm Smoothie Bar odbierany jest przez właściciela Palm Smoothie Bar. Warto jednak pamiętać o tym, że telefon Palm Smoothie Bar dostępny jest jedynie w wybranych godzinach.

Telefon: 600 835 554