Kleber telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-02-06 21:11:37
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 16:00:56
Kleber telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Kleber dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Infolinia telefoniczna do Kleber. Aktualny numer telefonu Kleber dla klientów.

Kleber kontakt

Głównym sposobem, który pozwala na kontakt Kleber, jest formularz kontaktowy. Arkusz należy odpowiednio wypełnić wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością do specjalistów pracujących w Biurze Obsługi Klienta. Pomoc udzielana jest tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt Kleber poprzez formularz kontaktowy jest realizowany całodobowo. Warto skorzystać z właśnie tej formy pozwalającej na kontakt Kleber, ponieważ umożliwia ona uzyskanie wszelkich informacji od konsultantów Biura Obsługi Klienta. 

Kleber jest to jedna z marek opon Michelin. Dodatkowy kontakt Kleber można uzyskać poprzez kontakt z Michelin.

Telefon Kleber

Oprócz kontaktu online Kleber oferuje także telefon Kleber, który jest obsługiwany przez konsultantów  telefonicznych Biura Obsługi Klienta. Telefon Kleber jednak w przeciwieństwie do formularza kontaktowego nie jest dostępny całodobowo. Konsultanci obsługują telefon Kleber jedynie w wybranych godzinach. Telefon Kleber działa pod numerem kontaktowym +48 89 532 33 15. Wybierając podany numer, prowadzący na telefon Kleber warto zebrać informacje, które dotyczą dostępności konsultantów pod tym numerem kontaktowym. Zaleca się dzwonić na telefon Kleber jedynie w godzinach jej dostępności. Gdy wystąpi potrzeba na kontakt Kleber w godzinach, w których telefon Kleber jest nieaktywny, można skorzysta z dostępnego na stronie internetowej formularza kontaktowego.

Telefon: +48 89 532 33 15