Vippo telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-03-19 20:26:45
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 16:06:41
Vippo telefon

Sprawdź aktualny telefon Vippo. Skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta możliwe jest za pomocą telefonu Vippo oraz drogą mailową. Skorzystaj już dziś z pomocy pracowników dostępnych pod telefonem Vippo.

Telefon Vippo

Jedną z możliwości skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie telefonu Vippo. Dzięki niemu klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikami firmy Vippo. Konsultanci odpowiedzialni za obsługę telefonu Vippo są w stanie udzielić niezbędnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Dodatkowo udzielą także odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Warto wspomnieć, że podany poniżej telefon Vippo dostępny jest dla zainteresowanych osób wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00.

Telefon Vippo: 22 3 76 00 76

Strona internetowa Vippo

Na oficjalnej stronie internetowej Vippo znajduje się także możliwość porozmawiania na żywo z pracownikiem Biura Obsługi Klienta Vippo za pośrednictwem chatu na żywo. Jest to alternatywny sposób dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu.

Kontakt Vippo

Inną z możliwości skontaktowania się z Vippo jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bezpośrednia opcja na korespondencję z pracownikami Biura Obsługi Klienta i uzyskanie pomocy w danym problemie. Należy pamiętać, aby w temacie takiej wiadomości umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc, a w samej treści dokładnie opisać daną sytuację. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Vippo: [email protected]

Dane kontaktowe

Dodatkowo osoby, które wolą skontaktować się z firmą za pomocą bardziej tradycyjnych metod, mogą skorzystać z podanego poniżej adresu korespondencyjnego, wysyłając daną sprawę w formie listu. Tak jak w przypadku wiadomości mailowej, tak i tu zainteresowany klient powinien, jak najbardziej szczegółowo opisać zaistniałą sytuację, z którą potrzebuje on pomocy pracowników Biura Obsługi Klienta Vippo. Podanie jak największej ilości przydatnych informacji znacząco ułatwi ekspertom znalezienie rozwiązania problemu i z pewnością znacząco skróci czas oczekiwania na wiadomość zwrotną.

Adres korespondencyjny: ul. Solec 22, 00-410 Warszawa