0

Selectshop telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-13 02:07:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 10:57:22
Selectshop telefon

Kontakt telefoniczny Selectshop podany na stronie. Możliwy kontakt przez telefon jak i online. Konsultanci odpowiadają w błyskawicznym tempie.

Selectshop kontakt

Selectshop jest firmą zajmującą się sprzedażą odzieży, jedną z wielu dostępnych form kontaktu jest intuicyjny i szybki formularz kontaktowy opracowany przez zaawansowanych konsultantów, aby jak najbardziej ułatwić klientowi kontakt ze sklepem. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola w arkuszu:

  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Tytuł
  • Tekst

Dobrze wypełniony arkusz zostanie natychmiastowo przesłany do Biuro Obsługi Klienta, który jest dostępny zarówna dla stałych jak i nowych klientów Selectshop. Innym sposobem kontaktu jest wysłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected], odpowiedź zasadniczo uzyskuje się bardzo szybko, natomiast można podać login bądź adres e-mail w celu przyśpieszenia czasu oczekiwania odpowiedzi.

Selectshop zlokalizowany jest pod adresem ul. Boya-Żeleńskiego 11, 35-105 Rzeszów 

Adres witryny internetowej: selectshop.pl

Infolinia Selectshop

Najprzyjemniejszym sposobem skontaktowania się z Selectshop jest kontakt telefoniczny dzięki linii telefonicznej. Infolinia została uruchomiona, aby jak najsprawniej odpowiadać na nurtujące klientów zapytania. Numer telefonu 530 597 955, który jest obsługiwany od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, w weekendy lub dni wolne od pracy konsultanci nie obsługują połączeń telefonicznych. Warto jednak pamiętać przed wykonaniem połączenia na podany numer telefonu, aby zajrzeć w sekcje FAQ, która została opracowana przez doświadczonych konsultantów zawierająca najczęstsze pytania klientów. Zaleca się przed próbą uzyskania kontaktu przeczytać FAQ.

Selectshop telefon 530 597 955