mLeasing Telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-03-30 14:45:18
  • Data modyfikacji: 2022-08-10 16:08:06
mLeasing Telefon

Aktualne dane kontaktowe do konsultantów mLeasing. Skorzystaj z możliwości wynajmu długoterminowego samochodu lub sprzętu dla przedsiębiorstwa. Telefon mBank dostępny na stronie internetowej.

Co to jest mLeasing?

Jest to jedna z głównych firm leasingowych, która pozwala rozwijać się przedsiębiorstwom, dając im możliwość wynajmu długoterminowego pojazdów oraz sprzętu. Dzięki mLeasing klienci mają możliwość wziąć leasing samochodu osobowego i leasing samochodu ciężarowego, leasing maszyn i leasing urządzeń budowlanych, leasing sprzętu IT i innych. mLeasing wchodzi w skład banku mBank.

Kontakt mLeasing

Z mLeasing istnieje kilka możliwości kontaktu. Podstawową formą jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Na stronie internetowej znajduje się formularz do zadawania prostych pytań oraz formularz kontaktowy w sprawach ofertowych, w którym należy podać takie informacje jak:

  • przedmiot leasingu
  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • adres e-mail
  • dane firmy
  • treść wiadomości

Wiadomości są odbierane przez konsultantów mBank oraz wysyłają odpowiedzi na podany adres e-mail w godzinach pracy. Dla klientów chcących uzyskać jak najszybszy kontakt, możliwe jest pozostawienie numeru telefonu. Konsultant mLeasing skontaktuje się z zainteresowanym w godzinach pracy w przeciągu kilku minut.

Telefon mLeasing

Kontakt telefoniczny dla klientów jest możliwy. W zależności od tematu rozmowy należy wybrać odpowiedni telefon mLeasing. W przypadku chęci poznania szczegółów oferty należy dzwonić na telefon mLeasing: +48 605 414 140. Połączenia odbierane są przez konsultantów banku od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00 oraz w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Jeśli klient posiada już swoją ofertę i ma pytanie odnośnie obecnej oferty powinien dzwonić na telefon mLeasing: +48 22 3 600 600. W tym przypadku należy przygotować numer klienta, który trzeba podać podczas rozmowy. Telefony mLeasing odbierane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Istnieje jeszcze jeden numer telefonu, który przeznaczony jest do kontaktu w sprawie serwisu samochodu. Telefon mLeasing na serwis to: +48 22 320 3939. Połączenia odbierane są w dni robocze od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.