0

ZTM Gdańsk telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-11-19 11:22:31
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 15:30:03
ZTM Gdańsk telefon

Telefon ZTM Gdańsk do konsultantów, dostępny dla zainteresowanych na stronie internetowej. Uzyskaj aktualne dane kontaktowe do ZTM Gdańsk. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta ZTM.

Czym jest ZTM Gdańsk?

ZTM w Gdańsku to Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku, który powstał 2005 roku. ZTM Gdańsk zajmuje się organizacją komunikacji miejskiej w mieście Gdańsk oraz w sąsiadujących z miastem gminach. Jednostka ta została powołana ze względu na chęć rozdzielenia funkcji organizacyjnych komunikacji miejskiej od funkcji przewozowych. Do celów ZTM zaliczyć można takie zadania jak sprzedaż biletów, organizacja rozkładów jazdy, planowanie nowych linii komunikacyjnych, kontrola świadczonych usług, prowadzenie badań i wiele innych.

Kontakt ZTM Gdańsk

Do ZTM Gdańsk kontakt możliwy jest na wiele różnych sposobów. Istnieje formularz kontaktowy, za pomocą którego możliwe jest skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta ZTM w Gdańsku. Do dyspozycji zainteresowanych udostępniony został również adres poczty elektronicznej. Istnieją dwa adresy, na które można kierować wiadomości. E-mail ZTM Gdańsk to:

[email protected]
[email protected]
[email protected]

Telefon ZTM Gdańsk

Do Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku istnieje sporo numerów telefonów. Telefon ZTM Gdańsk do siedziby firmy to: 58 520 57 00. Jednak większość pytań należy kierować na inne specjalnie do tego stworzone numery telefonów. Istnieje telefon ZTM Gdańsk, na który należy dzwonić w przypadku chęci uzyskania aktualnych informacji o sytuacji komunikacyjnej w tym opóźnieniach, informacji o miejscu danego pojazdu, sytuacjach awaryjnych. Do tego celu należy dzwonić na telefon ZTM Gdańsk: 58 520 57 75. Kolejny telefon ZTM Gdańsk pełni funkcję centrum informacji dla klienta. Na infolinii telefonicznej: 58 52 44 500 można uzyskać wszelkie informacje takich kartach jak Karta Miejska, Karta Dużej Rodziny, gdzie kupić bilety i wiele więcej. Istnieje jeszcze jeden telefon ZTM Gdańsk do zgłaszania reklamacji dotyczących biletomatów: 22 583 91 02. Zatem jak widać istnieje sporo telefonów kontaktowych do ZTM w Gdańsku, które należy wybrać odpowiednio do interesującej sprawy.

Punkty Obsługi Klienta ZTM w Gdańsku

Na stronie internetowej zostały podane dokładne dane punktów obsługi klienta. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę, na której znajduje się mapa Gdańska i okolicznych gmin. Po wybraniu odpowiedniej placówki wyświetlają się pełne dane teleadresowe punktu dla klienta w tym telefon ZTM.