Gaspol Telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-05-02 07:35:57
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:57:20
Gaspol Telefon

Kontakt telefoniczny z działem Obsługi Klienta Gaspol. Aktualny numer na telefon Gaspol dostępny na stronie. Infolinia telefoniczna Gaspol obsługiwana przez konsultantów.

Gaspol kontakt

Kontakt Gaspol umożliwia poprzez formularz kontaktowy, który można naleźć na stronie internetowej. Po uzupełnieniu w nim wszystkich pól, takich jak dane kontaktowe oraz wiadomość, arkusz zostaje wysłany do konsultantów Biura Obsługi Klienta Gaspol.

Gaspol kontakt realizuje także bezpośrednio poprzez pocztę elektroniczną, bez konieczności korzystania z formularza kontaktowego. Wszelkie wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów tak szybko, jak tylko jest to możliwe. 

E-mail: [email protected]

Telefon Gaspol

Telefon Gaspol jest dostępny pod dwoma numerami. Pierwszy numer, który prowadzi na telefon Gaspol jest to numer na infolinię. Ten telefon Gaspol działa pod numerem kontaktowym 19 919. Kontakt poprzez ten telefon Gaspol przeznaczony jest zarówno dla nowych klientów jak i już istniejących. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefon Gaspol nie działa przez całą dobę. Telefon Gaspol dostępny jest jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Gaspol od poniedziałku do soboty od godziny 7:00 do 18:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach od 8:00 do 14:00. Poza tymi godzinami telefon Gaspol jest nieaktywny.

Osoby, które zainteresowane są zamawianiem gazu, zaleca się kontakt poprzez telefon Gaspol o numerze 606 800 400

Telefon (infolinia): 19 919
Telefon (zamawianie gazu): 606 800 400