Bentley telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-10 11:15:16
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 18:10:14
Bentley telefon

Wybierz dostępny na stronie aktualny telefon Bentley. Telefon firmy Bentley obsługiwany jest także w języku polskim. Skorzystaj już dziś z aktualnego telefonu Bentley.

Co to jest Bentley krótka historia?

Bentley a konkretnie Bentley Motors Limited  jest brytyjskim producentem luksusowych samochodów sportowych oraz SUV-ów z siedzibą mieszczącą się w Crewe. Firma powstała w roku 1919, a od 1998 roku należy ona do koncernu Volkswagen AG. Sama siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, jednak dla klientów z Polski dostępne są również Centra Obsługi Klienta znajdujące się w Warszawie, a także w Katowicach. Są to jedyne 2 punkty, które dostępne są w Polsce. W chwili obecnej główna siedziba firmy Bentley w Polsce mieści się w Warszawie przy ulicy Połczyńskiej.

Adres Bentley Polska: Połczyńska 120B, 01-304 Warszawa

Kontakt z telefonem do Bentley

Wszyscy klienci, którzy chcą skorzystać z dostępnego poniżej telefonu Bentley, powinni wiedzieć, że jest on dostępny tylko i wyłącznie w określonych godzinach otwarcia. Telefon Bentley jest dostępny dla wszystkich klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Oprócz formy telefonicznego kontaktu z firmą możliwe jest także użycie znajdującego się na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Należy w nim odpowiednio uzupełnić dane kontaktowe klienta, a w samej treści wiadomości opisać swój problem bądź zadać konkretne pytanie dotyczące bezpośrednio usług, jakie oferuje firma Bentley. Z pewnością Biuro Obsługi Klienta odczyta wiadomość klienta i wyśle wiadomość zwrotną w najkrótszym możliwym czasie. Warto więc skorzystać z dostępnych form kontaktu z firmą Bentley już dziś.

Adres Bentley Polska: 40/42 Krańcowa, Poznań 61-037

Bentley telefon

Dzięki pracy konsultantów odpowiedzialnych za obsługę Biura Obsługi Klienta możliwe jest połączenie się poprzez dostępny poniżej telefon Bentley. Dobrze jest wiedzieć, iż wszystkie połączenia, które odbywają się w języku polskim, będą realizowane z wykorzystaniem oddziału firmy Bentley w Warszawie lub też w oddziale Bentley w Poznaniu.

Telefon Bentley Polska: +48 22 258 96 60
Telefon Bentley Polska oddział w Poznaniu: +48 600 913 764