Envelo telefon

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2020-04-20 12:45:44
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 19:00:00
Envelo telefon

Uzyskaj potrzebne informacje dzięki dostępnemu na stronie telefonowi Envelo. Skorzystaj z telefonu Envelo i sprawdź wszelkie dostępne dla klientów usługi firmy. Sprawdź aktualny telefon Envelo już dziś.

Envelo geneza

Jest to spółka z Grupy Poczty Polskiej, która działa pod marką Envelo. Jej zadaniem jest rozwój cyfrowych usług pocztowych, dostępnych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Marka Envelo oferuje pocztowe usługi cyfrowe dla osób indywidualnych i przedsiębiorców. Do rozwiązań, które oferowane są przez Envelo należy między innymi wysyłka tradycyjnych listów i kartek pocztowych przez Internet, sprzedaż neoznaczków, za pomocą których można opłacić przesyłki listowe Poczty Polskiej, nadawanie paczek online czy masowa wysyłka korespondencji oraz dystrybucja faktur. 

Envelo kontakt

Dzięki wszystkim dostępnym numerom telefonu Envelo możliwa jest rozmowa z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy. Warto jest zaznaczyć, że dostępny numer Envelo obsługiwany jest tylko i wyłącznie w określonych niżej godzinach. Warto jest więc przed próbą połączenia się z firmą Envelo sprawdzić, czy dostępny jest podany telefon w godzinach, w których chcemy się z nim połączyć. Dodatkowo przy każdym z dostępnych numerów podany został krótki opis, który z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dla osób preferujących formę kontaktu online firma Envelo umożliwia wysłanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. W wiadomości należy podać swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, a w treści opisać, z jakim problemem czy pytaniem klient zwraca się do firmy. Odpowiedź zwrotną osoba wysyłająca wiadomość powinna otrzymać od konsultanta Biura Obsługi klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości związanych z usługami, które świadczy firma Envelo, warto skorzystać z dostępnych opcji skontaktowania się z firmą. Z pewnością konsultanci rozwieją wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zwrócą się do nich klienci.

Telefon Envelo do Biura Obsługi Klienta firmy

Telefon Envelo: 22 276 28 28
Adres e-mail: [email protected]
*Telefon Envelo dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Kontakt z Inspektorem do spraw Ochrony Danych Osobowych
Adres e-mail: [email protected]

Kontakt przeznaczony dla mediów
Adres e-mail: [email protected]