Filarum telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-09-29 03:02:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:14:06
Filarum telefon

Skontaktuj się z Filarum już teraz. Telefon do Filarum dla klientów. Telefon kontaktowy do Filarum dla zainteresowanych. Infolinia telefoniczna Filarum.

Filarum kontakt

Filarum zajmuje się udzielaniem szybkich internetowych pożyczek. 

Kontakt Filarum z klientem jest realizowany głównie przy użyciu formularza kontaktowego. 

Kontakt z Działem Obsługi Klienta Filarum jest możliwy poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Gdy sprawa dotyczy płatności, wtedy należy pisać wiadomość pod adres [email protected]. Ostatnim adresem e-mail Filarum dostępnym dla klientów jest adres do działu windykacji. Windykacja Filarum działa pod adresem e-mail [email protected] i na ten adres powinno się wysyłać wiadomości dotyczące egzekucji oraz windykacji. Każdy z oddziałów Filarum pracuje od godziny 10:00 do 18:00, od poniedziałku do piątku i to właśnie w tych godzinach jest możliwa odpowiedź na wiadomości. 

E-mail (Dział Obsługi Klienta): [email protected]
E-mail (sprawy dot. płatności): [email protected]
E-mail (windykacja): [email protected]

Filarum telefon

Telefon Filarum jest obsługiwany od poniedziałku do piątku od godziny 18:00 do 20:00. Pod tym telefonem Filarum można uzyskać informacje dotyczące działania Filarum. Telefon działa pod numerem kontaktowym 222 66 80 80. Ten telefon Filarum jest dostępny dla osób zainteresowanych współpracą z firmą, a także dla klientów. 

Telefon: 222 66 80 80