Telefon Hotel Sheraton Poznan

Telefon Hotel Sheraton Poznań

Telefon Hotel Sheraton jest zamieszczony na stronie poniżej. Hotel Sheraton telefon jest zawsze aktualny.

Hotel Sheraton telefon

W celu kontaktu z recepcjonistą Hotel Sheraton warto wykorzystać zamieszczone na stronie poniżej Hotel Sheraton telefon. Umożliwi to zarezerwowanie odpowiedniego dla klienta pokoju, dokonanie wynajęcia pokoju do spotkań biznesowych lub zadania pytań dotyczących oferty Hotel Sheraton. Aktualny telefon Hotel Sheraton znajduje się na stronie poniżej. 

Hotel Sheraton kontakt

Hotel Sheraton udostępnia swoim klientom kontaktowy numer telefonu. Oprócz tradycyjnego połączenia telefonicznego, sprawy można załatwiać z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Wiadomości e-mail mogą być wysyłane nawet poza czasem pracy recepcjonistów co sprawia, że jest to bardzo wygodny sposób kontaktu. Połączenia telefoniczne są realizowane przez pracowników recepcji w godzinach ich pracy. Poniżej znajdują się dane kontaktowe do obsługi hotelu.

Telefon: +48 61 566 20 00
E-mail: [email protected]

Skorzystanie z podanych informacji to bezproblemowe skorzystanie z oferty hotelu. Zainteresowane osoby mogą liczyć na kontakt z wykorzystaniem zarówno telefonów komórkowych jak i stacjonarnych,

Hotel Sheraton usługi

Oferta Hotel Sheraton to pokoje jednoosobowe i wieloosobowe w wysokim standardzie. Hotel przewidział również wynajęcie przestrzeni w celu organizacji przyjęć lub spotkań biznesowych. Klienci mogą korzystać z udogodnień obejmujących między innymi siłownię, spa czy restaurację. Dobra lokalizacja obiektu i wysoki standard sprawiają, że jest to chętnie wybierany przez klientów hoteli.