0

Sendit telefon

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2018-10-02 08:51:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 11:34:04
Sendit telefon

Kontakt z Sendit. Telefoniczna obsługa klienta Sendit. Skontaktuj się z Sendit. Aktualny telefon do Sendit. Numer telefonu do Sendit. Dostępna infolinia Sendit.

Sendit kontakt 

Sendit jest to jeden z największych portali służących do nadawania przesyłek online. Sendit swoją siedzibę ma położoną w Warszawie. W przypadku chęci skontaktowania się z Sendit można skorzystać z paru opcji, tak aby każdy z klientów mógł znaleźć opcję, które okaże się dla niego najbardziej przystępna ze wszystkich. Pierwszą opcją kontaktu z Sendit jest telefon Sendit, a drugą jest kontakt Sendit online. Kontakt Sendit online jest realizowany za pomocą formularza kontaktowego. Arkusz należy odpowiednio wypełnić, a następnie wiadomość napisana przez klienta jest wysyłana do biura obsługi klienta Sendit. Obsługa klienta Sendit gwarantuje bardzo szybkie odpowiedzi na pytania zadawane przez klientów drogą elektroniczną.

Adres: Franciszka Klimczaka 5/lok 95, 02-797 Warszawa

Telefon Sendit

Inną formą kontaktu Sendit jest zadzwonienie na telefon Sendit. Kontakt telefoniczny Sendit jest dostęny dzięki infolinii Sendit. Telefon Sendit działa dla klientów oraz osób zainteresowanych pod numerem kontaktowym (+48) 71 75 00 310. Telefon Sendit nie jest dostępny całodobowo. Aby uzyskać pomoc, korzystając z telefonu Sendit należy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. W przypadku klienta Sendit dzwoniącego na telefon Sendit warto jest sobie przygotować numer ID klienta oraz kod telefoniczny. Pomoże to pracownikowi z działu obsługi klienta na weryfikację klienta przez Sendit.

Telefon: (+48) 71 75 00 310