0

Telefon medyczny

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2018-06-28 09:13:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 09:55:44
Telefon medyczny

Skorzystaj z pomocy konsultantów za pomocą infolinii telefonicznej NFZ. Telefon medyczny udostępniony dla zainteresowanych na stronie NFZ. NFZ telefon dostępny całodobowo.

Telefon medyczny

Kontakt medyczny możliwy jest za pomocą Telefonicznej Informacji Pacjenta uruchomionej przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Rzecznika Praw Pacjenta. Telefon medyczny: 800 190 590 został podany na stronie internetowej NFZ. Odpowiednio wykwalifikowane osoby odpowiadają na pytania między innymi takie jak gdzie znaleźć pomoc w razie choroby. Medyczna infolinia telefoniczna dostępna jest dla każdego siedem dni w tygodniu przez 24 godziny. Tematy jakie można podjąć z konsultantem poprzez telefon to na przykład informacje o tym gdzie najszybciej znaleźć pomoc w konkretnym przypadku, w jaki sposób można skorzystać z leczenia uzdrowiskowego albo na przykład jak zdobyć kartę EKUZ. Telefon medyczny jest w stanie zaoferować także czat oraz rozmowy w języku migowym. Na stronie internetowej NFZ jest możliwość zamówienia rozmowy z konsultantem i czat na żywo przez internet. Istotną sprawą jest koszt połączenia z takim telefonem medycznym. Połączenie telefoniczne z Telefoniczną Informacją Pacjenta jest całkowicie darmowe dla dzwoniących.

E-mail medyczny

Oprócz telefonu medycznego możliwy jest kontakt z NFZ przez pocztę elektroniczną. W przypadku chęci kontaktu za pomocą e-mail wystarczy wysłać wiadomość na adres: [email protected]. Na wiadomości odpowiadają wykwalifikowani konsultanci. Można się dowiedzieć takich samych rzeczy jak dzwoniąc przez telefon czyli wszystkich informacji dotyczących miejsc, w których możemy dostać pomoc, otwartych aptekach w danym dniu i godzinie niezależnie od godziny w której wysyłamy wiadomość.

Domowa opieka medyczna telefon

Telefon domowa opieka medyczna. Istnieje taki numer telefonu dla zainteresowanych. Kontakt poprzez telefon możliwy jest dla klientów przez 24 godziny na dobę. Ten numer telefonu jest przeznaczony dla osób będących przede wszystkich na kwarantannie domowej. Telefon na domową opiekę medyczną to: 22 735 39 40. Pod tym numerem można na przykład uzyskać skierowanie na teleporadę ze specjalistą w celu uzyskania recepty.