0

Bolt Poznań Telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-11-12 18:10:21
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 19:57:20
Bolt Poznań Telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na skontaktowanie się z Bolt Poznań? Sprawdź więc poniższą stronę internetową. Umieszczone zostały tu różne formy kontaktu między innymi telefon Bolt Poznań. Telefon Bolt Poznań to źródło cennych informacji. Wypróbuj telefon Bolt Poznań!

Telefon Bolt Poznań

Innym ze sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Poznań. Jest to dla klientów możliwość zdobycia potrzebnych danych oraz informacji dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem Bolt Białystok. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Poznań udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Poznań dostępny jest wyłącznie w sprawach dotyczących hulajnóg producenta. W przypadkach chęci skontaktowania się z kierowcą Bolt Poznań klienci mogą skontaktować się bezpośrednio pod numerem przewoźnika. Niestety, ale na poniższej stronie internetowej nie zostały podane aktualne godziny funkcjonowania telefonu Bolt Poznań. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem z poniższym numerem, warto we własnym zakresie znaleźć informacje na temat funkcjonowania telefonu Bolt Poznań.

Telefon Bolt Poznań: +48 22 307 83 67

Bolt Poznań kontakt

Klienci z firmą Bolt Poznań mogą skontaktować się także na inne możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. Pierwszy z podanych adresów mailowych przeznaczony jest w sprawach wymagających pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Poznań, natomiast drugi adres podany został dla wszystkich chętnych osób, które chciałyby zostać przewoźnikiem w firmie Bolt Poznań. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta Bolt Poznań, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Pomoże to konsultantom Centrum Obsługi Klienta Bolt Poznań na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych. Pracownicy Biura Obsługi Klienta Bolt Poznań postarają się udzielić odpowiedzi na wszystkie wiadomości jak najszybciej.

E-mail Bolt Poznań: [email protected]
E-mail Bolt Poznań w sprawach pracy: [email protected]