Marella Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-06 04:45:54
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 17:41:15
Marella Telefon

Skorzystaj z dostępnych sposobów na kontakt z Marella. Telefon Marella daje klientom możliwość na otrzymanie przydatnych informacji. Telefon Marella dostępny jest dla klientów wyłącznie w wybranych dniach oraz godzinach. Skorzystaj z telefonu Marella.

Telefon Marella

Opcją na bezpośredni kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta, z jakiej mogą skorzystać zainteresowane osoby, jest telefon Marella. Dzięki tej metodzie klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikiem firmy. Możliwe jest uzyskanie wszelkich informacji o aktualnej ofercie firmy. Dodatkowo konsultanci obsługujący telefon Marella odpowiedzą także na wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą zainteresowane osoby. Dodatkowo podany poniżej telefon Marella dostępny jest dla klientów wyłącznie w języku angielskim w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 d 18:00, a w przypadku chęci skontaktowania się z oddziałem w USA w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00 (EST).

Telefon Marella: 800012732

Kontakt Marella

Dodatkowo klienci mogą skontaktować się z pracownikami Biura Obsługi Klienta za pośrednictwem udostępnionego na stronie internetowej formularza kontaktowego. Przed jego wysłaniem osoby chcące skontaktować się z Marella poproszone zostaną o podanie odpowiednich danych, wybranie tematu i opisanie sprawy, z jaką piszą do konsultantów Centrum Obsługi Klienta, a także jak największą ilość przydatnych informacji, które pomogą w szybszym znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Marella powinna zostać wysłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.