0

Gdynia telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-11-30 09:21:29
  • Data modyfikacji: 2023-01-05 13:55:57
Gdynia telefon

Szukasz sposobu na skontaktowanie się z Gdynią? Sprawdź poniższą stronę internetową. Telefon Gdynia pozwala na uzyskanie wszelkich odpowiedzi oraz niezbędnych informacji i danych. Skorzystaj z telefonu Gdynia już teraz!

Miasto Gdynia

Gdynia jest to miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim. Wchodzi w skład Trójmiasta (wraz z Gdańskiem i Sopotem), jest zatem jednym z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta. Według stanu na koniec 2021 roku Gdynia liczyła ok. 244 000 mieszkańców i zajmowała powierzchnię ok. 135 km². Po nowym podziale działek terenu morskiego zwiększyła powierzchnię do 391 km², z czego 66 proc. obejmuje obszar morski. Jest najludniejszym w Polsce miastem niewojewódzkim. Prawa miejskie Gdynia uzyskała 4 marca 1926. Impulsem do rozwoju miasta była budowa portu, który powstał w celu zapewnienia Polsce dostępu do morskich szlaków i bazy marynarki wojennej wobec niepewnej sytuacji w Wolnym Mieście Gdańsku. Szybki napływ ludności i dynamiczny rozwój portu sprawiły, że w ciągu kilkunastu lat po nadaniu praw miejskich Gdynia ze wsi rybackiej przekształciła się w miasto zamieszkane przez blisko 130 tys. osób (1939).

Telefon Gdynia

Jednym ze sposobów na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta jest możliwość skorzystania z dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu Gdynia. Jest on najszybszym i najlepszym sposobem na zdobycie informacji bezpośrednio od ekspertów. Dodatkowo z pewnością udzielą oni także odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Dodatkowo należy wspomnieć, że podany poniżej telefon Gdynia dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od funkcjonowania New Men. Nie zostały one jednak podane poniżej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem należy we własnym zakresie sprawdzić godziny funkcjonowania telefonu Gdynia.

Telefon Gdynia: +48 723 236 666

Telefon Gdynia Zakład Komunikacji Miejskiej

ZKM Gdynia jest to przewoźnik miejski, który oferuje przejazd autobusami po całym mieście. W razie pytań na temat przewoźnika należy skontaktować się na podany przez ZKM Gdynia numer. Udzielone tam zostaną informacje na temat linii, biletów, zmian w rozkładzie i na temat wszystkiego innego, co ma związek z przewoźnikiem. W przypadku nie dyspozycyjności jednego z numerów kontaktowych warto spróbować zadzwonić pod inny telefon Gdynia.

Telefon Gdynia Zakład Komunikacji Miejskiej: 801 174 194
Telefon Gdynia Zakład Komunikacji Miejskiej: 695 174 194

Telefon Gdynia Urząd Miasta

Możliwy jest również kontakt telefoniczny z urzędem miasta Gdynia. Telefon Gdynia Urząd obsługuje mieszkańców tylko i wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00. W poniedziałki i środy od 9:00 do 15:00 możliwa jest także obsługa mieszkańców w języku migowym.

Drugim bardzo prostym sposobem jest możliwość skorzystania z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany niżej adres chętni klienci mogą korespondować z pracownikami za pomocą wiadomości mailowych. Dobrze byłoby, aby wiadomość klienta zawierała w sobie między innymi temat sprawy klienta, a w opisie dokładne wytłumaczenie problemu. Dzięki podaniu jak największej ilości przydatnych informacji, eksperci  znacznie szybciej mogą znaleźć rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać wysłana i dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Konsultanci z pewnością dołożą wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią do klienta.

E-mail Gdynia Urząd Miasta: [email protected]

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z podanego adresu korespondencyjnego. Na poniższy adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów przy pomocy listów. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję na kontakt wiadomość zwrotna, może zostać dostarczona w znacznie dłuższym terminie do klienta. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze skorzystać z podanego powyżej telefonu Gdynia.

Adres korespondencyjny Urząd Miasta Gdynia

al. Marszałka Piłsudskiego 52/54, Gdynia